Курсова робота «Основні шляхи підвищення прибутковості комерційного банку», 2010 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 26.03.2010 21:47 · від Олександр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Сутність та поняття прибутковості комерційних банків 1.1. Економічна характеристика прибутку 1.2. Формування прибутку комерційними банками 1.3. Розподіл прибутку комерційними банками Розділ 2. Аналіз прибуткових операцій комерційних банків в україні 2.1. Аналіз ситуації на банківському ринку України 2.2. Аналіз джерел доходів комерційних банків 2.3. Аналіз видатків комерційних банків Розділ 3. Шляхи підвищення прибутковості комерційних банків 3.1. Вплив НБУ на прибутковості комерційних банків 3.2. Зарубіжний досвід підвищення прибутковості банків 3.3. Власні погляди на можливості підвищення прибутковості Висновки Список використаної літератури

Висновок

Банківська система є однією із найважливіших сфер економіки ринкового зразка. Її стабільність – це гарант розвитку країни, тому першочергові заходи щодо поліпшення економічного стану мають бути спрямовані на досягненні та збільшенні прибутковості комерційних банків.

На сьогоднішній день в умовах нестабільного середовища є надзвичайно важливими дослідження та впровадження заходів, які допомогли б досягти мінімізації ризиків банку.

При можливості банк повинен зменшувати збиткові та малоприбуткові операції.

Також важливими є зростання групи активів, що приносять процентний дохід, зміна загального рівня процентної ставки по активних операціях банку, а також зменшення ризиків, тобто диверсифікація позик, встановлення ліміту надання позик, резервування у найбільш раціональних межах, постійний контроль банку за станом справ позичальника на протязі всього терміну користування позикою.

Важливим є завданням політики управління ліквідністю та прибутковістю у вирішення конфлікту цілей ліквідності та прибутковості. Як відомо, найбільш ліквідні кошти приносять у кращому випадку низькі доходи, а тому визначати оптимум ліквідності необхідно одночасно з встановленням оптимуму прибутковості. Надліквідність негативно впливає на прибутковість, а надто низький показник ліквідності не узгоджується з вимогами платоспроможності, що може призвести до досить значних втрат у майбутньому.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?