Курсова робота «Оцінка вартості майна підприємства в умовах ринку (на матеріалах ВАТ “Летичівський маслозавод”)», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 25.03.2010 20:44 · від Sono Angioletto · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. Суть і основи оцінки вартості майна 1.1. Основні поняття і визначення, характеристики оцінки вартості майна підприємства 1.2. Принци та особливості формування показників 1.3. Методологія розрахунку показників 1.4. Аналіз використання та оцінки вартості машин і устаткування підприємства Розділ II. Розрахункова частина 2.1. Аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства ВАТ “Летичівський маслозавод” за 2005-2007 роки 2.2. Визначення початкової вартості майна, що належить ВАТ “Летичівський маслозавод” Розділ III. Рекомендації щодо покращення діяльності підприємства Висновок Література

Висновок

Проблемам управління оцінки вартості майна підприємства присвячено чимало публікацій. Разом з тим, немає єдиних підходів до визначення вартості майна, тому саме цьому питаню ми приділили увагу в даній роботі.

Ми розглянули основні методи і підходи для визначення вартості майна підприємства. Їх є три це – витратний доходний і порівняльний.

Підхід з огляду порівняльних продажів грунтується на принципі заміщення, який передбачає, що розумний покупець не заплатить за оцінюване майно більше, ніж коштує його заміщення, тобто придбання на відкритому ринку аналогічного об’єкта з урахуванням поправок на фізичний, функціональний і моральний знос.

Витратний підхід грунтується на принципі заміщення, відповідно до якого передбачається та ціна, яку ніхто з раціональних покупців не заплатить за даний об’єкт більше тієї суми, що він може затратити на покупку іншого об’єкта з одноковою користю.

Доходний підхід. В основі цього підходу лежить передумова, що вартість нерухомості обумовлена здатністю оцінюваного об’єкта генерувати потоки доходів у майбутньому. Відбувається перетворення майбутніх доходів від об’єкта нерухомості в його вартість з урахуванням рівня ризику, характерного для даного об’єкта.

Існує два методи визначення вартості нерухомості дохідним підходом – це пряма капіталізація доходів і дисконування грошових потоків.

Коментар модератора

45 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення