Курсова робота «Відповідальність в міжнародному праві», 2006 рік

З предмету Право · додано 20.12.2006 12:31 · від sasha11 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття міжнародно-правової відповідальності і класифікація міжнародних правопорушень 1.1. Види і форми міжнародно-правової відповідальності 1.2. Суб'єкти міжнародної відповідальності 2. Міжнародне правосуддя 2.1. Міжнародний Суд ООН 2.2. Арбітражний (третейський) суд 2.3. Міжнародний трибунал по морському праву 2.4. Суд Європейського Співтовариства 2.5. Європейський Суд з прав людини 2.6. Міжнародні трибунали. Міжнародний кримінальний суд 3. Відповідальність 3.1. Підстави виникнення міжнародно-правової відповідальності 3.2. Реалізація відповідальності 3.3. Обставини, що звільняють від відповідальності 3.4. Кодифікування інституту міжнародно-правової відповідальності 3.5. Відповідальність за міжнародні злочини Висновки Список використаної літератури

Висновок

Одним з найважніших міжнародно – правових інструментів є принцип міжнародної відповідальності держав і інших суб’єктів міжнародного права за порушення їх міжнародних забов’язань, а також за наслідки при правомірній діяльності в окремих сферах міждержавного співробітництва.

Значення міжнародно – правової відповідальності обумовлено тим фактом, що вона є необхідним юридичним средством норм міжнародного права, средством відтворення порушених міжнародних відносин.

З точки зору наслідків ці правовідносини можуть виражатися при правопорушеннях в відтворенні відтворенні порушеного права, в відшкодуванні матеріальних збитків, в прийнятті санкцій і інших средств колективного чи індивідуального характеру до держави, порушившої свої міжнародні забовя’зання, а у випадку настання вредних наслідків при правомірній діяльності – в обов’язок про ізвести відповідну компенсацію.

В наш час інститут відповідальності стає все більш значущім, привертає до себе все більш уваги. Але в розробці норм і принципів міжнародно – правової відповідальності існує недолік – вони так і не кодифіковані, незважаючи на їх необхідність, хоча робота над цим питанням ведеться Комісією міжнародного права ООН.

Таким чином задачею сучасного міжнародного права є – кодифікація і розвиток норм і принципів міжнародно – правової відповідальності, це може послужити важною умовою в подальшому розвитку міжнародного права в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?