Курсова робота «Проектування цифрових автоматів з пам’яттю», 2009 рік

З предмету Радіотехніка · додано 24.03.2010 15:26 · від Світлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Розробка технічних умов. Обґрунтування і орієнтований вибір складу обладнання цифрового автомату 2. Обґрунтування обраного напрямку і формування вимог розробки цифрового автомату 2.1. Кодування. 2.2. Вибір елементів пам’яті автомата. 2.3. Рівняння для побудови комбінаційної схеми збудження цифрового автомата 2.4. Рівняння для побудови комбінаційної схеми формування вихідних сигналів автомата. 2.5. Функціональна схема цифрового автомата. Висновок Література Додаткова література

Висновок

Головною метою синтезу цифрового автомата з пам’яттю є визначення всіх його можливих станів та переходів, відповідно заданому алгоритму функціонування, та отримання функцій збудження всіх входів тригерів, з яких складається автомат. Цього достатньо для складання логічної схеми цифрового автомата.

Багатоваріантність можливих реалізацій ЦА пов’язана з вибором типу тригерів та способу побудови його комбінаційної частини. Теоретично будь-який ЦА може бути побудований на тригерах будь-якого типу. Найбільш розповсюджені в схемотехніці D- та JK-тригери. JK-тригер має більш розвинені логічні можливості, тому для нього можна отримати більш прості функції збудження, але кількість функцій буде удвічі більшою, ніж для D-тригера. Яке рішення буде оптимальним для конкретного ЦА, в загальному випадку заздалегідь невідомо.

Коментар модератора

Робота на 19 сторінок, посилання відсутні, є файл із розрахунками

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?