Курсова робота «Побудувати будинок, у вікні якого горить світло», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 24.03.2010 15:21 · від Світлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Постановка задачі 1.1. Етапи створення проекту 1.2. Інтерфейс користувача 2. Проектування 2.1. Розробка функціональної схеми 2.2. Розробка алгоритмів 2.2.1. Основна програма 2.2.2. Процедура ZVEZDA 2.2.3. Процедура FON 2.2.3. Процедура fassade 2.2.4. Процедура KRYSHA 2.2.4. Процедура BOK 2.2.5. Процедура DOOR 2.2.6. Процедури window1-window4 2.2.7. Процедура LIGHT 3. Програмування 3.1. Бібліотека програміста 3.2. Програма 3.3. Інструкція програміста 4. Тестування Перелік посилань Додаток а. Інструкція користувача

Висновок

Тестування програми полягало в випробуванні правильності спочатку окремих функцій користувача, а потім їх поступового сполучення в єдину програму. Оскільки більшість із цих функцій виконуються тільки раз, більшу увагу приділили тим, які запускаються кілька раз або в циклі і виконують основну ціль програми – запалювати або гасити світло в вікнах. Під час тестового виконання функцій були підібрані необхідні кольори та вибрані правильні координати для виводу графічних об’єктів.

Заключне тестування готової програми включало кілька запусків з перебором різних комбінацій клавіш, включаючи ті, які не є функціональними в даній програмі.

В результаті цих дій удалось виявити помилки, які могли виникати при роботі та усунути їх.

Також внаслідок тестування на комп’ютері, де не встановлено Turbo Pascal, було виявлено, що для запуску програми в одному каталозі з exe-файлом потрібно розмістити модулі graph.tpu та egavga.bgi.

Коментар модератора

29 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?