Реферат «Вплив зміни світової ціни на нафту та природній газ на галузі української економіки», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 24.03.2010 15:17 · від Оксанка-сметанка · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Світові ціни на метал і енергоносії як чинники умов торгівлі для української економіки 2. Залежність динаміки промислового виробництва, виробництва продукції с/г та продуктів металургії від коливань світових цін на газ та нафту 3. Шляхи мінімізації впливу цін на сировину на українську економіку Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Багато аналітиків та дослідників розглядають проблему мінімізації впливу світових цін на нашу економіку та найефективнішим на даний час є лише перехід від експорту сировини до експортоорієнтованого розвитку на основі «міцної » грошової одиниці. Переваги такого підходу ілюструє Китай. Запорукою успіху став усвідомлений адміністративно-керований перерозподіл ресурсів у сектор товарів зовнішньої торгівлі. Цьому сприяли стабільність обмінного курсу, ресурси дисциплінованої робочої сили, адміністративна підтримка експортної діяльності та порівняно невелика корупція. Вдала комбінація макроекономічної стабільності, політики відкритості та адміністративного ресурсу дозволили залучити багатомільярдні ПІІ [21, с.603-604]. Для України було б корисно скористатися досвідом більш розвинутих країн та нажаль це можливо лише після подолання вкрай високого рівня корупції та постійних політичних криз. Необхідно також врахувати, що Україна добре забезпечена природними ресурсами, тільки є проблема у вдосконаленні технологій їх видобування та подальшої переробки, а також брак коштів на розвідування нових родовищ. Оскільки саме мінімізація впливу світових цін врегулює торговельний баланс, зменшить державний борг та забезпечить стабільний темп економічного зростання уряду України необхідно прийняти низку законів для врегулювання структури експорту, розподілення коштів з бюджету, а саме на фінансування дослідницьких центрів та обмеження вивозу природних ресурсів України.

Коментар модератора

23 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?