Реферат «Організація кадрової служби та кадрового діловодства», 2005 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 23.03.2010 23:30 · від Николай · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Кадрова служба організації 2. Відділ кадрів і його роль у менеджменті персоналу 3. Кадрове діловодство 3.1. Номенклатура справ з кадрового діловодства 3.2. Документаційне забезпечення обліку та руху кадрів 3.3. Облік особового складу організації Висновки Список використаних джерел

Висновок

У процесі здійснення господарської діяльності будь-який роботодавець зіштовхується з питаннями організації праці, керування трудовими відносинами й регламентації цих процесів. Кадрове діловодство є одним з основних елементів керування персоналом і має на увазі організацію роботи з документами, які стосуються кадрових питань. Документована інформація становить основу керування, є наочним результатом регламентування в конкретного роботодавця внутрішніх трудових і пов'язаних з ними інших відносин.

Документальне оформлення кадрових процедур - невід'ємний обов'язок будь-якого роботодавця незалежно від масштабів його діяльності й організаційно-правової форми.

На жаль, сьогодні не всі роботодавці приділяють належну увагу й значимість кадровому діловодству як процесу документування трудових відносин. Часто про облік кадрів і кадрової документації згадують тільки при виникненні трудових суперечок або при проведенні перевірки співробітниками контролюючих органів. У подібних випадках прибігають до послуг по екстреному відновленню кадрового діловодства в організації, що залежно від строків і стану справ далеко не завжди приводить до бажаного результату: дозволу суперечки в суді на користь роботодавця або запобіганню відповідальності роботодавцем, що відповідають посадовими особами або організацією. Тому важливо встановити правильне ведення кадрової документації, у тому числі провести оформлення трудових відносин відповідно до діючого трудового законодавства.

Кадрове діловодство являє собою комплекс заходів, спрямованих на розробку локальних нормативних актів, документів по керуванню персоналом й охороні праці, первинних форм по обліку кадрів, робітника часу й розрахунків з персоналом, обліково-реєстраційної документації з метою регулювання трудових правовідносин, організації обліку кадрів, і забезпеченню мер по охороні праці. Ведення кадрового діловодства дозволяє роботодавцеві не тільки документально оформити трудові відносини й формалізувати кадрові процедури, але й вирішити безліч інших завдань й убезпечити себе від негативних наслідків.

Зокрема, кадрове діловодство - це інструмент, що дозволяє чітко регламентувати взаємини роботодавця й працівника, права та обов'язки сторін трудових відносин, створити організаційно-правові основи трудових відносин, документально закріпити єдині принципи корпоративних відносин, побудувати добре налагоджену стабільну систему керування персоналом. При дозволі трудових суперечок у суді кадрова документація може виступати як письмовий доказ, і її відсутність може привести до несприятливого для роботодавця результату справи.

Коментар модератора

22 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?