Реферат «Методи узагальнюючої оцінки фінансового стану підприємства», 2010 рік

З предмету Фінанси · додано 23.03.2010 19:27 · від koba08 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Теоретичні основи узагальнюючого аналізу 2.Доцільність узагальнюючого аналізу та його практичне значення 3. Методологічна база та прийоми Висновки Список використаних джерел

Висновок

Використання узагальнюючих показників є важливим елементом фінансового аналізу. На сьогоднішній день узагальнюючий аналіз застосовується для вирішення широкого кола завдань, які стоять перед фінансовим аналізом. Узагальнюючі показники дозволяють проаналізувати на співставити велику кількість об’єктів за короткий час. Використання даної методики дозволяє сформувати цілісну картину діяльності підприємства та виявити його слабкі та сильні сторони, виявити лише суттєві тенденції незважаючи на випадкові чи помилкові сигнали.

На прикладі ВАТ «Галнафтогаз» було продемонстровано застосування однієї з методик узагальнюючого аналізу. На основі відповідності значення коефіцієнтів нормативу чи відповідно до темпів їх зростання були розроблені правила якісного оцінювання. Оцінки групуються у проміжні агрегати, а проміжні агрегати – у загальний. Також були розроблені логічні правила тлумачення якісних оцінок показників.

На основі отриманих даних було проведено аналіз і ми дійшли висновку, що дана методика розв’язує поставлені перед нею завдання і її використання доцільно. Отримані оцінки відображають реальну ситуацію на підприємстві і можуть бути використані для прийняття рішень. Результати аналізу відповідають вимогам щодо простоти розуміння, наочності, стислості. Були виявлені такі тенденції як скорочення оновлення основних засобів, погіршення платоспроможності, розширення ділової активності, зниження ефективності діяльності та збереження фінансової стабільності на стійкому рівні.

Коментар модератора

20 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?