Курсова робота «Підготовка зовнішньоекономічного контракту», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 22.03.2010 13:12 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Аналітична маркетингова оцінка ринку досліджуваного товару 5 1.1. Аналіз світового ринку автомобілів TOYOTA 5 1.2. Аналіз українського ринку товару 7 2. Правове обґрунтування можливості здійснення даної зовнішньоекономічної угоди 9 2.1. Законодавча база 9 2.2. Нормативно-правові умови здійснення даного проекту 10 3. Зовнішньоекономічний контракт 14 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 24 Висновки 28 Список використаних літературних джерел 30 Додаток а 32

Висновок

Отже, написавши курсову роботу на тему «Підготовка зовнішньоекономічного контракту з імпорту автомобіля TOYOTA PRADO» можна зробити висновок, що ринок японських автомобілів, в тому числі і TOYOTА стрімко завойовують Європейський та Український ринки. І хоча в Європі лідирують малолітражні марки TOYOTA, в Україні у мовах поганих доріг та попиту на «потужні автомобілі», автомобіль TOYOTA PRADO користується попитом.

Досліджувана компанія Віді Автострада заключила договір із виробником TOYOTA на продаж партії автомобілів TOYOTA PRADO із 15 штук з базою договору DDR.

Імпортні товари можна придбати на різних умовах поставки, передбачених міжнародними правилами «Інкотермс-2008». Облік імпортних товарів ведеться у фактурній вартості, під якою розуміють вартість самого товару, вартість тари й упаковки, яка оплачується іноземному постачальникові відповідно до контракту.

Зовнішньоекономічна діяльність в країні регулюється законами і нормативними актами, прийнятими Верховною Радою України, Указами Президента і Кабінетом Міністрів України.

Основним законом, що регулює імпорт сільськогосподарської продукці є Закон «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції». Іншими законами, що регулюють імпорт продукції є:

- Закон України «Про зовнішньоекономічну діяльність» № 959-ХІІ (із змінами і доповненнями) від 16.04.91 p.;

- Закон України «Про податок на додаткову вартість» № 168/97 - ВР від 03.04.97 р. (із змінами і доповненнями);

- Закон України «Про оподаткування прибутку підприємств» № 283/97 - ВР від 22.05.97 p.;

ТзОВ «Віді Автострада» уклав контракт на постачання автомобілів ТОЙОТА в виробника. Вартість контракту становить 457,5 тис.дол. США.

В даній курсовій роботі було дослідження ефективність імпорту автомобіля. За даними аналізу виявлено, що рентабельність імпорту товару складає 9,4%. Прибуток від імпорту складе 30,4 тис. грн за одиницю, а за всю партію даного товару 456 тис. грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали