Курсова робота «Криза і оновлення фінансової системи України», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 20.03.2010 14:14 · від геннадий · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи побудови фінансової системи України 5 1.1. Поняття та сутність фінансової системи 5 1.2. Структура фінансової системи 9 Розділ 2. Особливості функціонування фінансової системи України 17 2.1. Розвиток і становлення фінансової системи України 17 2.2. Кризові явища фінансової системи 22 Розділ 3. Фінансова політика і проблеми стабілізації економіки України 27 Висновок 35 Список використаних літературних джерел 36

Висновок

Надійність фінансової системи має величезне соціально-економічне значення для кожної держави. Стан фінансової системи зачіпає інтереси майже кожного члена нашого суспільства, утиск яких з невідворотністю викликає серйозні негативні політичні, соціальні і економічні наслідки, здатні розхитати основи суспільства.

Від ефективної роботи і надійності фінансової системи в значній мірі залежить успіх в подоланні економічної кризи, зниженні інфляції і в зростанні фінансової стабілізації. Невипадково процес економічних перетворень у всіх країнах з трансформаційною економікою починався саме з фінансової системи.

Показником кризи системи державних фінансів стала деформація податкової системи. Колосальна кількість і розміри платежів зрештою наводили, з одного боку, до штучного згортання виробничої і комерційної діяльності, а з іншої – до тінєвізації економіки. Велика кількість комерційних структур всіляко ухилялися від сплати податків, приховували доходи. Не допомагало і формування багатотисячної армії податкових інспекторів, обов'язкове введення касових апаратів.

Фінансова сфера держави продовжує знаходитися в кризисному стані. Його подолання можливе лише за умови цілого комплексу ринкових реформ, покликаних забезпечити входження України до складу розвинених держав світу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення