Курсова робота «Створення інформаційно-пошукової системи "Туристичне агентство"», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 20.03.2010 13:36 · від muskat · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація 3 Annotation 4 Зміст 5 Вступ 6 1.Постановка задачі 8 2.Опис створення бази даних 10 - створення таблиць 10 - створення зв’язків, між таблицями бази даних 14 - етапи створення форм 14 - етапи створення запитів 19 - створення запиту з параметром за допомогою макросів та допоміжної форми 20 - створення звітів 22 - створення розрахункового поля на формі у режимі конструктора 23 - створення макросів у базі даних 24 - створення головного меню бази даних 25 3.Інструкція користувача 26 Висновки. .31 Список літературних джерел 32 Додатки 33

Висновок

У даному курсовому проекті було розроблено інформаційно-пошукова система на тему: ”Туристичне агентство”. Система дозволяє швидко знаходити, редагувати та знищувати дані.

У ході її реалізації ми познайомилися з багатьма можливостями програмного середовища MS Access. Дана програма забезпечує високий рівень діалогу з користувачем, тобто в системі використовуються зручні діалогові вікна.

Особливості розробленої системи:

1. Інформаційна підтримка на всіх етапах проходження інформації.

2. Безпаперовий процес відпрацьовування документів.

3. Інтерактивний (діалоговий) режим роботи з великими можливостями впливу фахівця (не програміста) на процес обробки даних.

4. Можливості гнучкої і оперативної перебудови форм і способу представлення інформації та автоматизація розвитку БД.

5. Робота користувача в режимі маніпулювання даними, а не програмування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали