Курсова робота «Аудиторський процес», 2009 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 20.03.2010 02:39 · від ZiperOK · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Організація аудиторського процесу 1.1. Характеристика аудиторського процесу та його забезпечення 1.2. Процес планування в аудиторській діяльності РОЗДІЛ 2. Характеристика стадій здійснення аудиту 2.1. Організаційна стадія 2.2. Дослідницька стадія 2.3. Стадія узагальнення та реалізації результатів контролю 2.4. Заключна стадія РОЗДІЛ 3. Процедури аудиту 3.1. Визначення аудиторських процедур та їх види 3.2. Використання аудиторських процедур в ході проведення перевірки ВАТ «ЦДК» Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Що стосується даної теми, то на мою думку, вона є актуальної в даний час. Насамперед це стосується планування аудиту, якщо аудитор вірно складе аудиторський план і програму аудиту, то у нього не буде проблем щодо самого проведення аудиту на підприємстві. Аудитор повинен займатись плануванням дуже ретельно, не поспішати з рішеннями про виконавців аудиту, адже кожен аудитор є фахівцем в окремих галузях.

Процедури аудиту також займають вагоме місце в аудиторській перевірці. Адже, щоб ретельно і правильно перевірити клієнта необхідно в конкретній ситуації вибрати таку процедуру, щоб вона в повній мірі забезпечила правильність перевірки інформації наданої замовником. А це в наш час дуже важливо тому, що аудитор діє в інтересах клієнта.

Отже, розглянувши дану тему, можна з впевненістю сказати, що розгляд даної теми потребує уваги і на сьогоднішній день в нашій державі, тому що нехтуючи даними питаннями, аудитори не зможуть правильно проводити аудиторську перевірку.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?