Курсова робота «Міжнародна конкурентоспроможність та стратегія розвитку атомної енергетики України», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 19.03.2010 03:32 · від Володимир · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Загальна характеристика атомної енергетики 2. Попередній аналіз обраної галузі економіки в світових масштабах та в Україні 3. Економічний аналіз атомної енергетики 4. Прогнозування розвитку атомної енергетики 5. Концепція «неатомного» шляху розвутку енергетики України і країн ЄС 6. Неатомний сценарій розвитку енергетики України до 2030 р. Висновок Список використаної літератури

Висновок

Аналіз потенціалу та можливостей застосування енергозберігаючих технологій і нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії показує, що альтернатива атомному шляху розвитку енергетики України існує!

Необхідність нарощування потужностей АЕС за рахунок будівництва 22 нових блоків є недостатньо обгрунтованою і базується, в першу чергу, на суттєво завищеному прогнозі споживання ПЕР у 2030 p., неврахуванні всіх необхідних витрат на безпечне функціонування ядерної галузі, заниженому рівні споживання природного газу та ігноруванні відновлюваних джерел енергії як потужного потенціалу.

Загалом атомна енергетика в Україні розвивається за рахонук державних асигнувань. Водночас енергетична безпека України дуже сильно залежить від Росії, а поглиблювати її шляхом збільшення атомних реакторів для яких потрібний уран, основним постачальником якого є Росія неварто. Тому є більш перспективним розвиток саме нетрадиційних і енергозберігаючих технологій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення