Курсова робота «Механізм факторингових операцій», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 17.03.2010 19:04 · від Вікторія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Теоретична частина Вступ Розділ 1. Економічні основи застосування та сутність факторингових операцій Розділ 2. Механізм факторингових операцій 2.1. Механізм проведення факторингових операцій та види факторингу 2.2. Основні конкурентні переваги факторингу 2.3. Оподаткування операцій факторингу Розділ 3. Факторингові операції в Україні: проблеми та перспективи 3.1. Зародження факторингу в Україні та перспективи розвитку 3.2. Необхідність застосування факторингу в Україні Висновок Практична частина Аналіз фінансової звітності та розрахунок економічних нормативів діяльності комерційних банків Висновок Використана література

Висновок

Розрахувавши шість економічних нормативів діяльності комерційного банку «Перший український міжнародний банк» можна зробити висновки.

Значення Н1 - нормативу мінімального розміру регулятивного капіталу банку становить 299,68 млн. €. Отже, цей норматив виконується.

Н2 - норматив адекватності регулятивного капіталу банку становить 14,66%. Це значення є нормативними і означає здатність банку своєчасно і в повному обсязі розрахуватися за своїми зобов'язаннями, що випливають із торговельних, кредитних або інших операцій грошового характеру.

Розрахунок нормативу співвідношення регулятивного капіталу до сукупних активів – Н3 – показав, що «Перший український міжнародний банк» спроможний здійснювати активні операції.

Н4 - норматив миттєвої ліквідності банку – становить 69,7% і є нормативним.

Норматив поточної ліквідності банку Н5, який встановлюється для визначення збалансованості строків і сум ліквідних активів та зобов'язань банку, має досить високе значення і становить 160,9%, що відповідає нормативному.

Н6 – норматив короткострокової ліквідності банку –становить 29,5%. Це свідчить про здатність банку виконувати прийняті ним короткострокові зобов'язання за рахунок ліквідних активів.

Н8 - норматив великих кредитних ризиків та Н12 - норматив загальної суми інвестування мають оптимальне значення.

Таким чином, розрахувавши всі економічні нормативи діяльності «Першого українського міжнародного банку», можна сказати, що його фінансовий стан є стабільним і банк спроможний розраховуватися зі своїми зобов’язаннями за рахунок ліквідних активів.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали