Реферат «Роль держави і права в організації суспільства і здійсненні політичної влади», 2006 рік

З предмету Право · додано 17.03.2010 18:34 · від Palach · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Основні теорії походження держави та права. 2. Поняття та ознаки держави. 3. Поняття та ознаки права. 4. Принципи та функції права в організації суспільства і здійсненні політичної влади. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

Отже, як бачимо, юридична наука пропонує різноманітні концепції виникнення та суті держави і права, які ґрунтуються на історичних, географічних, психологічних та інших чинниках.

Таким чином, право складається з правил поведінки (норм) у вигляді прав і обов'язків загальнообов'язкового характеру. Норма права є мірою поведінки, яка регулює конкретні суспільні відносини і розрахована на невизначене коло осіб. Норма права пред'являє однакові вимоги до свого виконання, незалежно від того, бажає цього особа чи ні. При цьому, всі норми права взаємопов'язані між собою і являють систему, яка утворює єдине ціле – право. Право характеризується внутрішньою формою, тобто об'єднанням правових норм в інститути, підгалузі та галузі права.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення