Курсова робота «Проектні пропозиції з влаштування ділянки дендрологічного парку "Софіївка"», 2006 рік

З предмету Дизайн · додано 16.03.2010 16:52 · від Роман · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ І. Характеристика території об`єкту 1.1. Назва, місце знаходження та коротка історична довідка парку 1.2. Характеристика території 1.3. Фізико-географічне положення 1.4. Кліматичні умови Рельєф Ґрунтовий покрив Розділ ІІ. Класифікація газонів і трав`яних покриттів 2.1. Групи газонів 2.2. Газонні травостої і способи їх створення 2.3. Обробіток ґрунту для формування газонів 2.4. Види рослин для квіткових газонів Додатки Список літератури

Висновок

З метою правильної організації праці, раціонального використання трудових ресурсів і своєчасного виконання агротехнічних заходів здійснюють технічне проектування робіт по вирощуванню садивного матеріалу. Його проводять у розрізі окремих продуктивних частин розсадника з включенням всіх агротехнічних заходів відповідно до прийнятої технології вирощування садивного матеріалу.

При проектуванні робіт враховують діючі нормативно-довідкові матеріали, технічні інструкції, останні досягнення науки і практики. В плані агротехнічних заходів, крім назви робіт, вказують обсяг, норми виробітку, потребу в робітниках, тракторах і машинах для виконання кожної операції та строки їх проведення протягом року. План агротехнічних заходів залежно від структури підприємства складають інженер (майстер) розсадника або інженер лісових культур (лісничий) держлісгоспу і затверджує директор розсадника або головний лісничий в строк до 1 січня року виконання робіт.

Основним плановим показником в лісових розсадниках є обсяг виробництва стандартного садивного матеріалу. Планове завдання складається з двох частин: за видами (сіянці, саджанці, живці) і типом (з відкритою або закритою кореневою системою) садивного матеріалу та способом його виробництва (у відкритому або закритому грунті).

Особливе значення має розподіл садивного матеріалу за видами рослин. Воно мусить відповідати умовам лісо-культурних площ і забезпечувати створення високопродуктивних і біологічно стійких насаджень. При необхідності щорічно план випуску садивного матеріалу за видами змінюється залежно від потреби зони, яку обслуговує розсадник.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?