Дипломна робота «Проектування та організація декоративного розсадника на території об`єднання "Черкасиліс"», 2009 рік

З предмету Дизайн · додано 16.03.2010 16:45 · від Роман · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Місцезнаходження постійного розсадника та економічні умови його діяльності Розділ II. Природно-кліматичні умови зони діяльності розсадника 2.1. Характеристика показників клімату 2.2. Визначення зони місця розташування розсадника за ГТК 2.3. Характеристика рельєфу 2.4. Характеристика ґрунтового покриву та рослинності Розділ III. Організація території розсадника, споруди, обладнання та оснащення 3.1. Продукційна частина розсадника 3.1.1. Розрахункові обчислення площі 3.2. Допоміжна частина розсадника 3.2.1. Розрахункові обчислення площі 3.3. Принципи планування території Розділ IV. Вирощування посадкового матеріалу у відкритому грунті 4.1. Посівне відділення 4.1.1. Оцінка площі посівного відділення 4.2. Характеристика технології вирощування сіянців у відкритому грунті 4.2.1. Сівозміни 4.2.2. Обробіток ґрунту 4.2.3. Застосування добрив 4.2.4. Підготовка насіння до висіву й сівба 4.2.5. Догляд за посівами 4.2.6. Використання гербіцидів 4.2.7. Інвентаризація та викопування посадкового матеріалу 4.3. Шкільне відділення 4.4. Маточник Розділ V. Специфіка застосування технологій та собівартість вирощування посадкового матеріалу 5.1. Агротехнічні особливості вирощування основних деревно-чагарникових порід у відкритому ґрунті 5.2. Собівартість вирощуваних сіянців (саджанців) у відкритому ґрунті 5.3. Особливості вирощування посадкового матеріалу у закритому ґрунті Розділ VI. Організація виконання робіт та охорона праці Висновок Список використаної літератури

Висновок

На даний час вже розроблена технологія вирощування достатньо біологічно стійких і ефективних лісових насаджень з застосуванням сучасних засобів механізації. Визначена раціональна біологічна будова дубових, березових, білоакацієвих та інших насаджень у відповідності з конкретними грунтово-кліматичними умовами.

Визначені ширина, склад порід і їх змішування з урахуванням грунтово-кліматичних і еколого-біологічних особливостей дерев і чагарників. При цьому звернули увагу на вирощування стійких і ефективних насаджень головної породи – дуба При проектуванні робіт враховують діючі нормативно-довідкові матеріали, технічні інструкції, останні досягнення науки і практики. В плані агротехнічних заходів, крім назви робіт, вказують обсяг, норми виробітку, потребу в робітниках, тракторах і машинах для виконання кожної операції та строки їх проведення протягом року. План агротехнічних заходів залежно від структури підприємства складають інженер (майстер) розсадника або інженер лісових культур (лісничий) держлісгоспу і затверджує директор розсадника або головний лісничий в строк до 1 січня року виконання робіт.

Основним плановим показником в лісових розсадниках є обсяг виробництва стандартного садивного матеріалу. Планове завдання складається з двох частин: за видами (сіянці, саджанці, живці) і типом (з відкритою або закритою кореневою системою) садивного матеріалу та способом його виробництва (у відкритому або закритому грунті).

Особливе значення має розподіл садивного матеріалу за видами рослин. Воно мусить відповідати умовам лісо-культурних площ і забезпечувати створення високопродуктивних і біологічно стійких насаджень. При необхідності щорічно план випуску садивного матеріалу за видами змінюється залежно від потреби зони, яку обслуговує розсадник.

У розсадниках країни щорічно вирощується близько 7 млрд. шт. сіянців і саджанців. Потребу лісового господарства України в садивному матеріалі забезпечують близько 2 тис. розсадників загальною площею понад 60 тис. га. Останнім часом в лісовому розсадництві відмічається тенденція до укрупнення розсадників, створення теплично-розсадницьких комплексів, збільшення питомої ваги садивного матеріалу із закритою кореневою системою і вирощеного в закритому ґрунті.

Коментар модератора

56 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?