Реферат «Внутрішній конфлікт особистості та рольовий конфлікт», 2004 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 16.03.2010 00:38 · від Andrey2010 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальна характеристика внутрішньоособистісних конфліктів 2. Поняття рольового конфлікту та його види 3. Ситуації та фактори, які викликають появу рольових конфліктів 4. Способи розв’язання рольових конфліктів

Висновок

Проблеми, які викликаються рольовим конфліктом, протиріччями, невизначеністю й перевантаженням надзвичайно серйозні й їхній вплив на людей та організації дуже великий.

Конфлікт - це зіткнення протилежно спрямованих цілей, інтересів, позицій, думок або поглядів опонентів або суб'єктів взаємодії.

Внутрішньоособистісний конфлікт - це конфлікт усередині психічного миру особистості, що представляє собою зіткнення її протилежно спрямованих мотивів (потреб,

інтересів, цінностей, цілей, ідеалів).

Рольовий конфлікт - це вид внутрішньоособистісного конфлікту, який виражається в переживаннях, пов'язаних з неможливістю одночасно реалізувати кілька ролей, а також з різним розумінням вимог, які висуваються самою особистістю до виконання однієї ролі.

Основними способами усунення конфлікту і протиріччя, що виникають при виконанні ролей в організації, є: зміна роботи, зміна(розвиток) людей, що виконують роль, і перестановка.

Коментар модератора

ніби нормальна робота, найновіша використана література від 2003 р.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?