Курсова робота «Тенденції динаміки видів підприємств за формою власності на Україні», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.03.2010 20:06 · від Oranginal · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретико-методологічні засади видів та форм власності 5 1.1. Сучасні тенденції змін форм власності підприємств 5 1.2. Світові тенденції динаміки видів підприємств за формою власності 9 Розділ 2. Економічний аналіз діяльності підприємства ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 13 2.1. Загальна організаційно-економічна характеристика підприємства 13 2.2. Економічний аналіз діяльності підприємства 21 2.3. Оцінка ефективності управління на підприємстві зі зміною форми власності 25 Розділ 3. Шляхи удосконалення роботи підприємства та оцінка ефективності 28 3.1. Визначення оптимальних шляхів удосконалення діяльності підприємства 28 3.2. Аналіз та оцінка від впровадження запропонованих заходів 30 Висновки 36 Список використаних джерел 37 Додатки 41

Висновок

Процеси приватизації, переходу до сучасних форм власності є важливою ланкою в трансформаційному процесі держав з перехідною економікою, зокрема для України, яка з часів незалежності намагається побудувати високорозвинуту державу і на цьому шляху їй заважають пережитки радянського способу життя – постійний контроль з боку держави, що тормозило усі процеси в країні. Для цього і потрібні процеси приватизації. Дуже ретельно вони повинні проводитися саме на підприємствах національного значення.

Під хвилю масштабних приватизацій попало і одне з найкрупніших підприємств в Україні – Криворіжсталь. Спчатку створення державного акціонерного товариства, а потім як завершальний етап – продаж, та перехід до відкритого акціонерного товариства, приєднаня до крупної системи «Арселор Міттал».

Перехід до корпоративної форми управління, як було доведено в ході роботи, має досить велику кількість переваг, а недоліки є не такими значними. Тому коли у 2004 році Криворіжсталь стала приватним акціонерним товариством, це не могло не зазначитися на її економічному стані – і в доказ цього стають цифри – збільшення всіх показників господарської діяльності, стрімкий ріст чистого прибутку, зменшення заборгованості.

Сьогодні під час кризового стану економіки країни та світу, підприємство не несе таких величезних збитків, які мали місце у 90х роках. Належність підприємства до великої світової компанії Арселор Міттал допомогає і зараз експортувати свою продукцію, та бути гарантом якості.

В ході роботи були наведені заходи, щодо усунення ризиків в майбутньому, які можуть зашкодити діяльності підприємства, шляхи подальшого розвитку та політика, яка має бути обрана підприємством.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?