Курсова робота «Форми і системи оплати праці та їх удосконалення», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.03.2010 10:26 · від Tina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ i. Теоретичні підходи щодо організації оплати праці 1.1. Сутність, функції та принципи організації заробітної плати 1.2. Характеристика форм і систем оплати праці 1.3. Мотивація трудової діяльності на підприємстві – доплати, надбавки та система преміювання працівників 1.4. Механізм регулювання оплати праці Розділ ii. Методичний інструментарій організації оплати праці на підприємстві 2.1. Основні коефіцієнти, зостосовувані для обрахунку оплати праці 2.2. Організація оплати праці 2.3. Участь працівників у прибутках підприємства Розділ ііі. Аналіз організації оплати в компанії «автолюкс» 3.1. Коротка характеристика компанії «автолюкс» 3.2. Аналіз показників оплати праці, що застосовуються в компанії «автолюкс» 3.3. Пропозиції щодо вдосконалення організації оплати праці в компанії «автолюкс» Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

В даній курсові роботі було зроблено:

1. Проаналізовано заробітну плату як економічне явище;

2. Розглянуто форми і системи організації оплати праці;

3. Проаналізовано організацію оплати праці на підприємстві «Автолюкс»;

4. Розглнуто пропозиції щодо вдосконалення організації оплати праці на підприємстві.

Заробітна плата як економічне явище виникла на тій стадії товарного виробництва, коли з'явилася наймана праця й робоча сила стала купуватися й продаватися на ринку праці. Як категорія ринкової економіки заробітна плата є ціною робочої чинності, тобто грошовим еквівалентом вартості набору продуктів і послуг, необхідних працівникові для відновлення своєї працездатності й поновлення робочої сили як товару, що має певну вартість на ринку праці.

У неринкових моделях економіки найм робочої сили відбувається не через ринок праці, а заробітна плата являє собою адміністративно встановлену роботодавцем частку працівника в отриманому валовому доході. Об'єктивною основою заробітньої плати в таких моделях економіки також є обсяг життєвих коштів, об'єктивно необхідний для відтворення робочої сили як виробничого ресурсу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення