Курсова робота «Економічна діяльність підприємства», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.03.2010 10:11 · від Tina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні засади функціонування фінансової діяльності підприємств 2. Аналіз основних напрямків діяльності підприємств 3. Вдосконалення та підвищення ефективності фінансової діяльності підприємств Висновки Список використаних джерел Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3 Додаток 4 Додаток 5

Висновок

Основною метою ефективної фінансової діяльності є одержання власниками максимальної економічної вигоди (прибутку) в результаті функціонування підприємства. Реалізації цієї мети сприяють одержання приросту рентабельності власного капіталу, підтримання належного рівня платоспроможності (ліквідності) як на поточну дату, так і на перспективу, забезпечення розширеного відтворення внаслідок ефективного використання фінансових ресурсів підприємства.

Фінансова діяльність підприємства – це система форм і методів, які використовуються для фінансового забезпечення функціонування підприємств та досягнення ними поставлених цілей, тобто це та практична фінансова робота, що забезпечує життєдіяльність підприємства, поліпшення її результатів. Фінансова діяльність підприємства має бути спрямована на забезпечення систематичного надходження й ефективного використання фінансових ресурсів, дотримання розрахункової і кредитної дисципліни, досягнення раціонального співвідношення власних і залучених коштів, фінансової стійкості з метою ефективного функціонування підприємства.

Основою організації фінансової діяльності підприємства в умовах ринкових відносин є дотримання певних принципів, фундаментальну основу яких складають саморегулювання, самоокупність та самофінансування.

Для повноцінної реалізації фінансової діяльності підприємства при розробці загальної стратегії необхідною умовою є врахування широкого кола факторів, що мають вплив.

Ефективність фінансової діяльності підприємства базується на раціональному, економічно обґрунтованому використання фінансових ресурсів. Дослідження сутності і складу фінансових ресурсів надає підстави стверджувати, що у сучасній науковій літературі відсутнє єдине трактування фінансових ресурсів.

Формування фінансових ресурсів здійснюється за рахунок власних та позикових коштів. Вибір конкретних джерел формування фінансових ресурсів залежить від мети, загальної стратегії діяльності підприємства та його фінансового стану.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?