Реферат «Клірингова форма МБР», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 15.03.2010 00:04 · від prog331 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Роль та значення клірингу у системі міжбанківських розрахунків 2. Сутність клірингової форми міжбанківських розрахунків 3. Зарубіжний досвід діяльності клірингових установ Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, з метою полегшення управління міжбанківськими розрахунками, зниження їхніх ризиків та зменшення потреби тримати великі резерви в центральному банку вдаються до клірингу, тобто заліку взаємних вимог.

Тому, кліринг можна розглядати як одну із форм проведення безготівкових розрахунків юридичних та фізичних осіб за товари (послуги), цінні папери, основану на завданні заліку взаємних вимог і зобов’язань.

Таким чином, при організації клірингу гроші як засіб обігу не беруть участі, а присутні ідеально як міра вартості, яка проявляється в цінах на товари, послуги, зафіксованих обслуговуванням сфери обігу, що в свою чергу, скорочує загальні потреби підприємств у власних оборотних засобах і забезпечує економію кредитних ресурсів банків.

Коментар модератора

13 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?