Реферат «Валові та чисті інвестиції, їх роль в економічному розвитку України», 2008 рік

З предмету Інше · додано 12.03.2010 23:42 · від Оксана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття, сутність та види інвестицій 5 2. Основні тенденції інвестування 8 2.1. Промисловість 8 2.2. Будівництво 9 2.3. Роздрібна торгівля 11 2.4. Транспорт 12 2.5. Сільське господарство 13 2.6. Нефінансові послуги 14 3. Роль інвестицій в економіці країни 17 Висновки 21 Список використаної літератури 23

Висновок

Складні відтворювальні процеси відбуваються виключно на базі інвестування. Чим воно активніше, тим швидші темпи відтворення і ефективних ринкових перетворень. Крім того інвестиції дають змогу впроваджувати науково-технічні досягнення у виробництво і на цій основі забезпечувати зростання ВНП, продуктивності праці, реальних доходів на душу населення, а також вирішувати багато соціальних проблем. Встановлено пряму залежність між темпами зростання ВНП та інвестиціями, бо конкурентоспроможність і темпи розвитку підприємства визначаються інвестиціями. Без них підприємство будь-якої форми власності приречене на банкрутство. Тому у розвинутих країнах приділяється серйозна увага інвестиційній діяльності. Органи державного управління у цих країнах використовують широкий спектр методів її стимулювання: прискорена амортизація; раціональна податкова система; кредити та регулювання; банківських процентних ставок; заохочення лізингу.

Проведений аналіз стану інвестування на підприємствах розглянутих галузей економіки України дає підстави стверджувати, що інвестиційна політика підприємств жодної галузі не забезпечує можливостей для їх стрімкого зростання. А фінансова криза, що наразі панує у світі, тільки дещо погіршила ситуацію, яку і раніше не можна було назвати задовільною. Як наслідок цього, в інвестиційній діяльності країни утворилося замкнуте коло, коли недоінвестування народного господарства посилює спад виробництва, що, в свою чергу, спричиняє зниження інвестиційних можливостей суб'єктів господарювання та держави. Вивести Україну з цієї ситуації може лише науково обґрунтована інвестиційна політика держави.

Інвестиції відіграють центральну роль в економічному процесі, вони визначають загальний ріст економіки держави. В результаті інвестування засобів в економіку, збільшуються обсяги виробництва, росте національний прибуток, розвиваються та йдуть вперед, в економічній конкуренції, галузі народного господарства та підприємства, що в більшій мірі задовольняє попит на ті чи інші товари та послуги.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?