Курсова робота «Методичні прийоми та контрольно-аудиторські процедури», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 12.03.2010 13:28 · від Irinka333 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Методологія аудиту та методи його проведення 4 1.1. Вибіркові методи й методичні прийоми аудиту 4 1.2. Суть прикладних методів і методичних прийомів аудиту 5 1.3. Органолептичні методичні прийоми аудиту 6 1.4. Розрахунково-аналітичні методичні прийоми аудиту 12 1.5. Документальні методи й методичні прийоми аудиту 14 1.6. Узагальнення й реалізація результатів контролю 16 Розділ 2. Аудиторські процедури та їх класифікація 21 2.1. Зміст поняття аудиторської процедури 21 2.2. Види аудиторських процедур 22 2.3. Зміст аудиторських процедур 24 Висновки 27 Список літератури 28

Висновок

Методичні прийоми та контрольно-аудиторські процедури займають вагоме місце в аудиторській перевірці. Адже, щоб ретельно і правильно перевірити клієнта необхідно в конкретній ситуації вибрати такі методичні прийоми та процедури, які б в повній мірі забезпечили правильність, швидкість та своєчасність перевірки інформації, наданої замовником. А це в наш час дуже важливо тому, що аудитор діє в інтересах клієнта.

Отже, розглянувши дану тему, можна з впевненістю сказати, що розгляд даної теми потребує уваги і на сьогоднішній день в нашій державі, тому що нехтуючи даними питаннями, аудитори не зможуть правильно проводити аудиторську перевірку і своєчасно виявляти фактори, які негативно вплинули на результати фінансово-господарської діяльності, а також конкретних осіб, відповідальних за незадовільні результати господарювання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?