Курсова робота «Доходи пенсійного фонду України», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 11.03.2010 21:06 · від Pinturikio · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Теоретичні основи доходів пенсійного фонду в системі державних доходів і нормативно-правова база їх регулювання 5 2.Аналіз доходів Пенсійного фонду України в умовах трансформації економіки 20 3.Напрямки вдосконалення формування бюджету пенсійного фонду України в контексті зарубіжного досвіду 27 Висновки 37 Список використаних джерел 41

Висновок

Сьогодні система пенсійного забезпечення керується новим Законом України „Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”, це свідчить про завершення великого багаторічного і, без перебільшення, визначального етапу пенсійної реформи. З іншого боку, це означає початок не менш відповідальної і складної роботи, пов’язаної із втіленням в життя нового механізму пенсійного забезпечення, тобто це приведення у відповідність з цим законодавством чинних законодавчих та інших нормативно-правових актів, а також прийняття нових необхідних для повноцінної реалізації базових пенсійних законів.

Пенсійне забезпечення в Україні — це державна система, яка є головною складовою системи соціального захисту населення. Реалізацію державної політики у сфері пенсійного забезпечення здійснює Міністерство праці та соціальної політики і Міністерство фінансів України. Управління фінансами пенсійного забезпечення здійснює Пенсійний фонд України, а обіг коштів у пенсійній системі відбувається через банківські установи та відділення зв'язку.

Проаналізувавши стан пенсійного забезпечення ми зробили висновок, що на часі необхідна розробка законопроектів щодо поступового впровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, щодо впровадження пільгового пенсійного забезпечення громадян, які працюють у шкідливих умовах, через недержавні корпоративні та професійні пенсійні фонди. До речі, вирішення останнього питання повинно мати неабиякий ризик для солідарної системи. Зараз над відповідним законопроектом розпочинає роботу спеціальна міжвідомча робоча група.

У новому виразі пенсійного забезпечення принцип один — хто сплачує внески, той в майбутньому отримає пенсію у відповідному розмірі, хто не сплачує внесків, той зможе розраховувати лише на державну соціальну допомогу. Звісно, що розмір останньої буде значно менший за найменшу трудову пенсію. Це об'єктивні peaлії, звірені з економічними законами, які визначають чітку залежність отримуваних благ від трудового внеску.

Що стосується інших положень пенсійної реформи, то одним з найважливіших є питання про встановлення віку виходу на пенсію за майбутнім законодавством. З огляду на світовий досвід, на несприятливу демографічну ситуацію в Україні, а також беручи до уваги різні точки зору щодо цього питання, потрібно зазначити, що проблема збільшення пенсійного віку існує. Але законодавці пішли компромісним шляхом, а саме шляхом надання права громадянинові самостійно приймати рішення стосовно виходу на пенсію чоловіків і жінок у віці, визначеному чинним законодавством, чи продовжувати працювати далі. При цьому законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено збільшення розміру майбутньої пенсії за кожен рік страхового стажу після досягнення вказаного віку. Збільшення відбуватиметься на відповідний відсоток, починаючи з 3% за перший рік і закінчуючи 85% за десять додаткових років.

На цей час необхідно привернути увагу громадськості до одного з суттєвих питань, від вирішення якого залежатиме успіх реформи. Це питання розуміння громадянами України суті реформи і ступінь їх довіри до нової пенсійної системи.

Завдання, яке ставилось перед розробниками законів — це досягнення максимальної прозорості пенсійної системи. Лише досягнувши цього можна говорити про її повну керованість, а відтак і надійність. З цією метою розроблено і впроваджено систему персоніфікації пенсійних внесків, про яку вже говорилось, створено умови для забезпечення участі сторін застрахованих осіб і роботодавців в управлінні Пенсійним фондом. За системою встановлюється чіткий контроль з боку держави. Щороку Пенсійний фонд України інформуватиме застрахованих громадян щодо стану їх пенсійного рахунку в загальнообов'язковій накопичувальній системі.

Для досягнення тієї самої мети в системі недержавного пенсійного забезпечення передбачено участь представників застрахованих осіб в управлінні недержавним пенсійним фондом, реалізовано принцип диверсифікації функцій управління пенсійними активами і передбачено взаємодію різних державних органів у проведенні контролю і нагляду за суб'єктами недержавного пенсійного забезпечення.

Нині активно проводиться робота, розрахована на перспективу. Фахівцями Міністерства Праці, Пенсійного фонду України розробляються механізми і технології подальшого удосконалення системи збирання і обробки даних персоніфікованого обліку, які застосовуватимуться в майбутньому. Вивчаються можливості щодо зменшення адміністративних витрат Пенсійного фонду і поєднання деяких функцій фондів соціального страхування.

Початок повномасштабної пенсійної реформи став основою значних позитивних перетворень у суспільстві. Для реалізації всіх етапів реформи потрібен час.

Таким чином, можна підвести підсумок, що в Україні було створено законодавчі умови для становлення системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, основною метою якого є забезпечення достойного рівня життя громадян, які протягом свого трудового життя сплачували страхові внески, неприховуючи своїх трудових доходів. Пенсійна реформа спрямована на створення рівних можливостей для пенсійного забезпечення громадян незалежно від сфери їх зайнятості та виду діяльності, усунення диспропорцій у розмірах пенсій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?