Курсова робота «Макроекономічна рівновага та механізм її забезпечення в умовах ринку», 2009 рік

З предмету Макроекономіка · додано 11.03.2010 16:20 · від ANASTASIA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сукупний попит, сукупна пропозиція та їх взаємодія в умовах ринку 1.1. Суть сукупного попиту і фактори, що на нього впливають 1.2. Суть сукупної пропозиції і фактори, що на неї впливають 1.3. Балансування попиту і пропозиції на макрорівні 2. Макроекономічна рівновага та засоби її дотримування в умовах ринку 2.1. Класична модель макроекономічної рівноваги 2.2. Кейнсіанська модель макроекономічної рівноваги 2.3. Механізм рівноваги на товарному і грошовому ринках(модель ІS - LM) 3. Макроекономічна рівновага як необхідна умова стабілізації економічного розвитку в Україні 3.1. Причини макроекономічної нестабільності в Україні 3.2. Сукупний попит та сукупна пропозиція в Україні та їх динаміка 3.3. Основні напрями стабілізації економіки України для досягнення макроекономічної рівноваги Висновки Список використаної літератури

Висновок

Проаналізувавши тему макроекономічної рівноваги в умовах ринку, ми дійшли висновку, що проблема забезпечення рівноваги залишається актуальною й на сьогодні. Зробивши аналіз чинників, які впливають на сукупний попит і сукупну пропозицію, отримали основні шляхи та напрямки подолання макроекономічної нестабільності в національній економіці. Описуючи основні показники та чинники, які впливають на макроекономічну рівновагу, розглянули причини та особливості макроекономічної нестабільності в Україні, визначили причини її виникнення, складові та динаміку сукупного попиту та сукупної пропозиції.

Проаналізувавши різні варіанти подолання макроекономічної нестабільності, найбільш вагомими шляхи та напрямки досягнення рівноваги в Україні, на нашу думку, є наступні:

- посилення впливу на сукупні витрати і їх структуру та збільшення ефективності виробництва за рахунок забезпечення структурної перебудови виробництв та досягнення повної зайнятості населення;

- проведення антимонопольної політики;

- зменшення питомої ваги тіньового сектора економіки,

- дотримання необхідних пропорцій у зростанні продуктивності праці і рівня доходів населення,

- стимулювання інвестицій в реальному секторі економіки тощо.

Продемонстровані нами підходи до розкриття економічної сутності існуючих ознак ринкової рівноваги в сучасній Україні істотно розширюють поле аналітичних досліджень, з можливістю конкретизації проблемних напрямів наукового пошуку.

Коментар модератора

38 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?