Курсова робота «Співучасть за попередньою змовою групою осіб», 2006 рік

З предмету Право · додано 07.03.2010 21:13 · від Назар · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Форми співучасті за кримінальним правом України 5 2. Поняття та ознаки співучасті за попередньою змовою групою осіб 8 а) Об'єктивні ознаки 10 б) Суб'єктивні ознаки 12 3. Підстави та межі відповідальності співучасників при співучасті за попередньою змовою групою осіб 16 4. Кримінально-правове значення співучасті 22 Висновки 28 Список використаних джерел 30

Висновок

Таким чином, забезпечення захисту інтересів громадян, держави в процесі здійснення правосуддя не можливе без точної відповідності до вимог закону, кваліфікації скоєних злочинів.

Тому необхідність правильно кваліфікувати злочини, що скоєні кількома особами, які зустрічаються досить часто. Злочини, скоєні в співучасті складають значну частину посягань на власність, на життя, здоров’я громадян та ряд ін.

Співучасть – це таке об’єднання, коли декілька осіб скоюють злочин разом та умисно. Співучасть не створює особливих підстав для відповідальності - підставою відповідальності є склад злочину, але вчинений у співучасті. Те, що норма про співучасть розміщена в Загальній частині КК означає лише те, що вона застосовується до будь-якого скоєного злочину, який вказаний в Особливій частині КК, але вчиненого у співучасті.

Співучасть в більшості випадків значно підвищує суспільну небезпеку злочинного посягання. Тому розробленню інституту співучасті займає важливе місце в кримінальному праві.

В даній роботі розкрито питання співучасті за попередньою змовою групою осіб. А саме було зосереджено увагу на загальних питаннях співучасті, розкрито форми співучасті, дана характеристика як об’єктивної так і суб’єктивної сторони співучасті за попередньою змовою групою осіб.

Також, значну увагу було приділено питанню про кримінальну відповідальність співучасників, для чого зазначено види співучасників, особливості кваліфікації злочинів та покарання співучасників за скоєння злочинів за попередньою домовленістю групою осіб.

Заслуговують окремої уваги кримінально-правові проблеми співучасті, які з розвитком суспільних відносин, які все більшої набувають актуальності.

Нажаль, в нашій країні, високий рівень злочинності (переломний період у розвитку країни і ряд інших факторів). Зростає і кількість злочинів, скоєних групами осіб, як співучасниками.

Безумовно, знання вище зазначених питань необхідне, щоб ефективніше боротися зі злочинністю, уникати помилок при кваліфікації злочинів.

Юридичною базою боротьби зі злочинністю, безумовно є кримінальне законодавство. Але, щоб це законодавство було ефективним, його слід правильно застосовувати на практиці. Для досягнення цієї мети, вважаю, що питання співучасті розглянуто і вивчено досить ґрунтовно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?