Дипломна робота «Аналіз роботи командира доданої артилерійської батареї щодо удосконалення управління підрозділами у ході наступу механізованої роти в умовах застосування зброї масового ураження», 2008 рік

З предмету Інше · додано 05.03.2010 21:05 · від Олег · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних скорочень 11 Вступ 12 Розділ і. 14 Аналіз роботи командира доданої артилерійської батареї щодо удосконалення управління підрозділами у ході наступу механізованої роти в умовах застосування зброї масового ураження 14 1.1. Аналіз факторів ураження та умов застосування зброї масового ураження 14 1.2. Мета та заходи захисту від зброї масового ураження в бою 22 1.3. Розосередження підрозділів та періодична зміна районів їх розташування 24 1.3.1. Розосередження підрозділів 24 1.3.2. Періодична зміна районів розташування підрозділів 25 1.4. Фортифікаційне обладнання районів (позицій), які займають підрозділи, з урахуванням захисних властивостей місцевості та підготовка шляхів маневру 26 1.4.1. Фортифікаційне обладнання районів і позицій 26 1.4.2. Ефективність фортифікаційного обладнання районів і позицій 27 1.4.3. Використання сховищ із спеціальним обладнанням 28 1.4.4. Підготовка шляхів для маневру 29 1.5. Попередження підрозділів про безпосередню загрозу та початок застосування противником зброї масового ураження, зруйнування підприємств атомної енергетики та хімічної промисловості, а також оповіщення особового складу про радіоактивне, хімічне та біологічне зараження 29 Висновок 33 Розділ іі. 34 Обґрунтування необхідності розробки рекомендацій командиру доданої артилерійської батареї щодо удосконалення управління підрозділами у ході наступу механізованої роти в умовах застосування зброї масового ураження 34 2.1. Обґрунтування порядку організації захисту від ЗМУ 34 2.2. Дослідження існуючого порядку роботи командира доданої артилерійської батареї щодо удосконалення управління підрозділами у ході наступу механізованої роти в умовах застосування зброї масового ураження 47 Висновок 52 Розділ ііі. 53 Рекомендацій командиру доданої артилерійської батареї щодо удосконалення управління підрозділами у ході наступу механізованої роти в умовах застосування зброї масового ураження 53 Висновки 61 Список використаних джерел 62 Додатки 63

Висновок

В дипломній роботи проведено аналіз (дослідження) роботи КБ 122-мм гаубиці Д-30 з організації захисту від ЗМУ в наступі.

На основі проведеного аналізу зроблено висновок, що організація захисту артилерійської батареї від ЗМУ у наступі є невід’ємною частиною організації наступу в цілому. Встановлено, що на організацію захисту артилерійської батареї від ЗМУ противника впливають наступні фактори:

• Умови обстановки;

• Поставлене завдання;

• Наявність часу, сил та засобів.

Правильна оцінка обстановки і можливостей своїх підрозділів, а також планування виконання заходів з захисту від ЗМУ противника в наступі та проведення контролю за їх виконанням на достатньому рівні захищають наші підрозділи від ядерної, хімічної, біологічної та запалювальної зброї противника. Не слід забувати про вплив ЗМУ на психіку в/с, тому потрібно готувати о/с і в морально-психологічному відношенні.

Аналіз методів роботи КБ показав, що найкращий метод роботи – послідовний. Цей метод дає змогу виконувати необхідні заходи послідовно, тобто по мірі виконання одних заходів розпочинати виконання інших, з найбільшою якістю, але метод паралельної роботи набагато скорочує час, зосереджує увагу не на окремому етапі роботи, а на роботі в цілому, що значно її спрощує.

Я пропоную використовувати комбінований метод роботи, тобто розбити всю роботу на два етапи (перший етап – отримання попереднього бойового розпорядження, другий етап – отримання бойового наказу) та заходи виконувати паралельно (шляхом розподілу сил та засобів), але щоб їх паралельне виконання не порушувало грамотності їх виконання (наприклад: спочатку уяснюється завдання, оцінюється обстановка та організовується взаємодія і лише тоді віддається бойовий наказ, а не навпаки).

Проаналізувавши роботу КБ із захисту від ЗМУ в цілому я прийшов до висновків, що організацію захисту можна покращити:

1. скороченням часу на виконання тих чи інших заходів;

2. застосуванням нових, більш досконалих технологій та вміле користування наявною штатною апаратурою;

3. раціональним використанням сил та засобів при організації захисту від ЗМУ;

4. сумісним виконанням деяких етапів роботи;

5. комбінуючи вище пораховані заходи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?