Реферат «Дослідження точності пристрілювання за допомогою далекоміра батареєю 152мм СГ 2С3М», 2007 рік

З предмету Автомобілі · додано 05.03.2010 20:51 · від Олег · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1-5 стр. Основна частина: Глава 1. Джерела помилок пристрілювання цілі за допомогою квантового далекоміра та ДС-1 і їх вплив на точність пристрілювання 6-12 стр. 1. Джерела помилок 1.1. Помилки коректур,що виникають у наслідок помилок у визначенні відхилень розривів від цілі 6-9 стр. 1.2. Неврахування нахилу місцевості в районі цілі 9-11 стр. 1.3. Вплив розсіювання снарядів 11-12 стр. 1.4. Вплив помилок визначення координат ВП, КСП і Ц 12 стр. 1.5. Сумарні помилки визначення коректур 12 стр. Глава 2. 0цінка точності пристрілювання за допомогою квантового далекоміра та ДС-1.Узагальнення результатів, порівняльна характеристика 13-47 стр. Глава 3. Практичні рекомендації щодо підвищення точності і скорочення часу пристрілювання 48-52 стр. Висновок 53 стр. Список літератури 54 стр. Додатки 55-56 ст

Висновок

Отже, під час проведення розрахунків і розрахувавши середині помилки визначення коректур за формулами ми бачимо, що чим досконаліший засіб спостереження, тим помилки менше.

При застосуванні ДС-1 Ed= 52м, ЕН=17М

А при засічці цілі та розривів за допомогою квантового далекоміра Ed=20 м, EH= 6 м

Обґрунтувавши знайденні дані ми спостерігаємо, що при застосуванні ДАК в нас виходять найменші помилки. А отже можна зробити висновок, що око людини не зрівняється з силою квантового променя.

Під час розгляду даної теми я проаналізував за допомогою розрахунків точність пристрілювання і пропоную проводити більш частіші навчання з далекомірниками, удосконалювати їх навички за допомогою імітації вибухів, та розвивати у них зорову пам'ять місця де здійснився вибух. Я вважаю, що ефективно буде застосовувати квантові далекоміри і допускати до засічки зарекомендувавших себе далекомірників з доброю зоровою пам'яттю. Це приведе до більш ефективної поразки цілей і скорочення часу на пристрілювання цілі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?