Дипломна робота «Семантико-словотвірна характеристика оцінної лексики в сучасній публіцистиці», 2008 рік

З предмету Інше · додано 05.03.2010 19:58 · від Олег · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ (ст. 3-6). 2. Основна частина: 2.1. Місце оцінної лексики та її функції на сторінках військової та цивільної періодики у різних газетних жанрах 7 2.2. Прикметникові словотвірні синоніми з відтінком оцінності на сторінках сучасних газет 2.3. Використання оказіональних неологізмів з оцінним значенням на шпальтах друкованих ЗМІ 25 2.4. Використання конфесійної оцінної лексики у публікаціях сучасних газет 30 2.5. Нова економічна лексика з оцінним значенням у сучасній публіцистиці 33 2.6. Фразеологічні новоутворення як експресивно-оцінний засіб виразності в сучасній періодиці 40 3. Висновки (ст. 47). 4. Список використаних джерел (ст.48).

Висновок

Результати нашого дослідження дають можливість надати деякі рекомендації щодо використання оцінних слів військовими журналістами. Це, насамперед, на наш погляд, може бути : 1) більш широке використання на шпальтах військових газет матеріалів з використанням оцінної лексики, у тому числі й у складі фразеологізмів; 2) авторам при використанні деяких маловідомих понять необхідно давати їх тлумачення.

Коментар модератора

50 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?