Дипломна робота «Вплив балістичної підготовки стрільби на точність визначення установок для стрільби», 2006 рік

З предмету Інше · додано 05.03.2010 13:54 · від Олег · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Балістична підготовка стрільби в дивізіоні,порядок її проведення. Розкрити джерела помилок 1.1. Вплив відхилення початкової швидкості снаряда 1.2. Вплив відхилення температури заряду 1.3. Вплив відхилення маси снаряда 1.4. Вплив форми і стану поверхні снаряда 1.5. Сили та засоби для проведення балістичної підготовка РОЗДІЛ 2. Вплив джерел помилок балістичної підготовки при визначенні установок для стрільби на основі повної підготовки та їх вага на сумарну помилку 2.1. Вплив джерел помилок повної підготовки на 7000, 9000,11000, 13000 м. дальності стрільби 2.2. Вплив джерел помилок повної підготовки на 25, 50, 75, 100 % ДМАХ РОЗДІЛ 3. Обґрунтування впливу балістичної підготовки та практичні рекомендації щодо підвищення точності і скорочення часу на визначення установок для стрільби на основі повної підготовки Висновки Список використаних джерел

Висновок

При виконанні даної теми дипломної роботи проведені дослідження підтвердили значний вплив балістичної підготовки стрільби на точність визначення установок для стрільби на основі повної підготовки. На основі зроблених певних розрахунків можна стверджувати, що саме помилки в наслідок балістичної підготовки ( 30 % від загальної помилки) мають найбільшу вагу на сумарну помилку повної підготовки. Ці розрахунки дають підстави вважати, що неточне та недбале проведення заходів балістичної підготовки може призвести до невиконання вогневого завдання, так як вона має суттєвий вплив на точність повної підготовки.

Проведені дослідження щодо проведення заходів балістичної підготовки в дивізіоні дають підстави зробити висновок, що застосування АБС-1 для визначення сумарного відхилення початкової швидкості снаряда ускладнена тим, що:

-по-перше, АБС-1 передбачена лише одна на дивізіон, а під час ведення бойових дій дивізіон може бути розташований по-батарейно, тому це не зручно застосовувати лише одну станцію;

-по-друге, з кожним приходом нової партії зарядів треба знову визначати сумарне відхилення початкової швидкості снарядів.

Тому в перспективі доцільно встановлювати АБС-1 у кожній батареї, щоб вона була встановлена на кожній основній гарматі батареї.

Також доцільно завчасно проводити зістріл основних партій зарядів та визначати сумарне відхилення початкової швидкості снарядів. Це в свою чергу скоротить час на підготовку до ведення бойових дій.

Як ми знаємо, для визначення сумарного відхилення початкової швидкості снарядів темп стрільби основної гармати повинен бути не менше 10 секунд. Але сьогодні підготовка та ведення бойових дій вимагає швидкого та раптового відкриття вогню. Це пов’язано з появою в країнах Європи та СНД таких зразків бойової техніки та боєприпасів, які за своїми тактико-технічними характеристиками у дуже короткий проміжок часу готові до відкриття вогню. Тому в перспективі доцільно створити таку станцію, яка б могла визначати ΔV0сум з темпом не більше 3 секунд. Це суттєво зменшить час на підготовку до ведення бойових дій, тому що на теперішній час, кожна секунда впливає на боєздатність підрозділу.

На підставі проведених розрахунків та заходів, балістичні помилки, які виникають, вони є слідством застарілої техніки, застарілих боєприпасів. Тому для покращення точності вогню, швидкості вогню, Національна економіка України повинна розробляти та передавати у Збройні Сили України нові зразки техніки, які за своїми тактико-технічними характеристиками будуть не гірше ніж у інших країнах та у яких помилки балістичної підготовки не так суттєво будуть впливати на точність вогню.

Коментар модератора

47 сторінок

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?