Дипломна робота «Закладання насаджень плодових і ягідних культур та догляд за ними», 2008 рік

З предмету Інше · додано 04.03.2010 18:59 · від Belo4kin · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Завдання до складання проекту 2.Характеристика грунтово-кліматичних умов та особливості вибору ділянки під сад і ягідники 2.1. Кліматичні умови 2.2. Грунти 2.3. Вибір ділянки під насадження 3.Підбір порід, підщеп, сортів та їх коротка характеристика 4.Організація території саду і ягідника 4.1. Організація ділянки 4.2. Схема розміщення дерев і кущів 4.3. Розбивка ділянки саду на квартали та їх розміщення 4.4. Дорожня мережа 4.5. Створення садозахисних насаджень 4.6. Розміщення порід і сортів у кварталах саду (ягідника 5.План закладання насадження. Садооборот 6.Потреба і вартість у садивному матеріалі та його вартість 7.Передпосадкова підготовка грунту 8.Закладання саду і ягідників 9.Догляд за садом і ягідником до початку товарного плодоношення 9.1. Формування крони та обрізування дерев 9.2. Система утримання та обробітку грунту 9.3. Удобрення молодого саду (ягідника) 9.4. Зрошення саду 9.5. Система боротьби з шкідниками та хворобами 10.Потреба в пасіці 11.Баланс території саду і ягідника 12.Технологічна карта закладання і догляду за насадження і догляду за насадженнями до початку товарного плодоношення 13.Показники продуктивності та економічної ефективності саду в роки повного плодоношення 13.1. Урожайність 13.2. Валове виробництво та розподіл продукції 13.3. Вартість валової продукції 13.4. Капіталовкладення на створення насаджень та затрати праці 14.Список рекомендованої літератури

Висновок

Закладання насаджень плодових і ягідних культур – досить відповідальна справа. Даний технологічний процес значною мірою визначає врожайність протягом всього періоду їх продуктивного використання. Плоди і ягоди користуються постійним попитом серед споживачів, тому закладання нових садів і ягідників є на сьогодні актуально.

Продукція плодівництва ціниться за своєю корисністю та поживністю. З іншого боку, плоди і ягоди є сировиною для переробної промисловості. Їх хімічний склад досить різноманітний, зокрема, містять цінні для організму людини цукри, білки, жири, мінеральні кислоти, мікроелементи, вітаміни, органічні кислоти, пектинові, дубильні, ароматичні та інші речовини. Споживання плодів і ягід позитивно впливає на імунітет до хвороб, сприяє їх лікуванню, нормалізації роботи органів внутрішньої секреції та організму вцілому. Наприклад, при споживанні плодів, особливо смородини, — підвищується стійкість організму проти радіаційного опромінення.

З плодових і ягідних виготовляють компоти, варення, соки, повидло, джеми, мармелад, різні начинки та продукти, які можуть зберігатись тривалий проміжок часу. Плоди і ягоди також використовують у сушеному вигляді ( сливи, вишні, яблука, груші, абрикоси та ін.). Ягоди суниці, малини смородини і аґрусу повністю зберігається вітаміни й інші цінні речовини, тому вони й в такому вигляді не втрачають своїх поживних якостей. Різноманітні види переробки й зберігання плодів і ягід забезпечують їх споживання протягом року.

Коментар модератора

56 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?