Дипломна робота «Придатність сортів томату до технологічної переробки», 2008 рік

З предмету Інше · додано 04.03.2010 18:45 · від Belo4kin · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Огляд літератури 1.1. Історичні аспекти походження та вирощування плодів томатів 1.2. Поживна цінність плодів томатів 1.3. Морфологічні і біологічні особливості рослин помідора 1.4. Вимоги до основних факторів зовнішнього середовища для культивування помідора 1.5. Технологія вирощування помідорів 1.6. Світове значення переробки продукції овочівництва 1.7. Існуючі технології переробки томатів та продукти, які виготовляються Розділ 2. Умови та методика проведення досліджень 2.1. Грунтово-кліматичні умови проведення досліджень 2.2. Агробіологічна характеристика дослідних сортів таматів 2.3. Методика проведення досліджень Розділ 3. Результати досліджень та їх аналіз 3.1. Технічний аналіз плодів томатів 3.2. Вміст основних біохімічних речовин у свіжих томатах 3.3. Технічний аналіз консервованої продукції 3.4. Вміст основних біохімічних речовин у готовій продукції виготовленої з томатів 3.5. Дегустаційна оцінка готової консервованої продукції Розділ 4. Економічна ефективність одержаних результатів Розділ 5. Охорона праці та навколишнього середовища Висновки та рекомендації виробництву Список використаної літератури

Висновок

1. На основі результатів технічного і хімічного аналізу свіжих сортів та гібриду томатів можна зробити висновок, що за сукупністю регламентованих показників на придатність до цільноплідного консервування необхідним вимогам відповідає сорт Оберіг та гібрид Миколка F1, а для виготовлення томатного соку – гібрид Миколка F1 та сорт Попільнянський.

2. Результати технічного та біохімічного аналізу консервів „Томати мариновані” свідчать, що продукція виготовлена з дослідних сортів відповідала вимогам регламентованих показників. Найкращі показники мали сорт Оберіг та гібрид Миколка F1.

3. Результати технічного та біохімічного аналізу консервів „Сік томатний” свідчать, що всі дослідні сорти та гібрид томатів придатні для виготовлення томатного соку і відповідають усім необхідним нормам.

4. Результати дегустації свідчать про придатність дослідних сортів і гібриду томатів до цільноплідного консервування, хоча консерви „Томати мариновані”, виготовлені з томатів сорту Попільнянський мають дещо гірші смакові якості.

5. Результати дегустації свідчать про придатність дослідних сортів і гібриду томатів для виготовлення томатного соку. Томатний сік із сорту Оберіг має жовте забарвлення, що трохи негативно вплинуло на його загальну дегустаційну оцінку.

Рекомендації виробництву:

1. Для цільноплідного консервування, зокрема, при виробництві консервів „Томати мариновані”, рекомендується використовувати сорти Оберіг, та гібрид Миколка F1. Згідно з вимогами стандарту готова продукція відповідає вищому сорту.

2. Для виробництва томатного соку рекомендується використовувати сорти Оберіг, Попільнянський та гібрид Миколка F1. Сік з томатів сорту Оберіг краще використовувати у купажах разом із соками отриманими із червоноплідних томатів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?