Дипломна робота «Підбір сортів баклажана для закритого грунту», 2008 рік

З предмету Інше · додано 04.03.2010 17:23 · від Belo4kin · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Вступ 1. Огляд літератури 1.1. Історія культури баклажана 1.2. Значення і лікувальні властивості культури 1.3. Класифікація баклажанів 1.4. Ботанічна характеристика 1.5. Біологічні особливості 1.6. Хвороби баклажана 1.7. Шкідники баклажана 1.8. Підбір сортів баклажана для закритого ґрунту 2. Методика і умови проведення дослідів 2.1. Місце, умови і методика проведення дослідів 2.2. Схема досліду 3. Результати дослідів 4. Економічна ефективність 5. Охорона праці в спорудах закритого грунту Висновки Список літератури

Висновок

1. Найкращий варіант серед досліджуваних – гібрид Екаві, що показав найвищий рівень загальної врожайності. Він низький за перший місяць плодоношення (березень), оскільки цей гібрид був пізньостиглим. Тому за бажання підняти економічну ефективність, цього гібрида, потрібно його висадити раніше, адже ціна на плоди баклажана найвища в зимові місяці і навесні.

2. Цікавим є те, що селекційний зразок №23 заклав в процесі вегетації велику кількість генеративних органів, порівняно з контролем, але в подальшому сформував меншу кількість врожаю, на відміну від селекційного номеру №41. цей зразок заслуговує на увагу але він виявився гіршим в порівнянні з контролем.

3. За економічною ефективністю краще показав себе гібрид Нідерландської селекційної фірми – Екаві F1. Рівень його рентабельності становить 81.81%, що для першого року досліджень є доволі не поганим показником. Висока економічна ефективність даного сорту спричинена тим, що у процесі вегетації даний зразок утворив найбільшу кількість генеративних органів, саме це і стало причиною високих показників урожайності. Збитковим виявився селекційний зразок №26, рівень його рентабельності становить - 8%. Причиною цього стали низькі показники урожайності.

Коментар модератора

42 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?