Курсова робота ««Єдиний ворог людини – вона сама». Проза Вільяма Голдінга.», 2009 рік

З предмету Література · додано 03.03.2010 19:22 · від Sono Angioletto · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Моральні уроки Вільяма Голдінга 5 РОЗДІЛ 2. Проблематика філософських творів Вільяма Голдінга – протиборство добра та зла у підсвідомості людства 8 2.1. «Володар мух» - беззахисність людини перед внутрішньою темрявою 8 2.2. Вільям Голдінг проти пасивності людини (роман «Злодюжка Мартін») 14 2.3. Двоїстість лодської душі за романом «Шпиль» 17 2.4. «Подвійний язик» - життя людини між надією та знанням 21 Висновки 25 Список використаних джерел 27

Висновок

Курсова робота присвячена творчості письменника Вільяма Голдінга. У корсовій роботі детально розглянута проблематика таких романів як «Володар мух», «Злодюжка Мартін», «Шпиль» та «Подвійний язик». Встановлено, що романи 60 - 80х продовжують розвивати традиційні для творчості автора теми добра і зла, прогресу та регресу, хибності та правдивості людського знання тощо. Наприклад, хоча роман «Подвіний язик» є останнім романом автора, проаналізувавши його, у ньому незмінно залишається проблематика попередніх творів.

Проблеми суспільства, які оточують нас кожен день, одвічні пошуки та проблеми людства знайшли місце у книгах Вільяма Голдінга. У своїх романах особливого написаннях романах-притчах криється мораль, певний гіркий урок, який підсолоджується вмінням та талантом автора до написання. Адже своєрідність Голдінга полягає у тому, що філософію він послідовно сполучає з мораллю. Саме тому книги автора видаються мільйонними тиражами.

Його різноманітна сутність творів просто вражає: незбагненної жорстокості («Володар мух»), зіпсованості цивілізації («Спадкоємці»), фанатичної віри («Шпиль»), хибності оцінок себе і світу («Злодюжка Мартін»), обмеженості вибору («Вільне падіння»), людської нерівності (трилогія «До краю землі»), соціального аналізу («Піраміда»).

Художній світ кожного роману доволі цілісний, у ньому витримані ропорції, які відповідпють реальним, та все ж читача не покидає відчуття нереальності, умовності, літературності цього світу, цілісність якого цілком умовна.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?