Курсова робота «Маркетингове дослідження ринку на матеріалах ВАТ “Укртранснафта”», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.12.2006 17:28 · від violette · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Коротка характеристика підприємства Розділ 2. Оцінка привабливості ринків і конкурентних позицій Розділ 3. Аналіз кон'юнктури ринку по країнах 3.1. Характеристика даних аналізу кон'юнктури ринку 3.2. Ранжирування країн за привабливістю їх ринку Розділ 4. Вибір форми і методу роботи на зовнішньому ринку 4.1. Оцінка привабливості країн з точки зору експорту продукції до неї 4.2. Вибір країни контрагента Розділ 5. Аналіз та проробка конкурентних матеріалів 5.1. Визначення та обгрунтування імпортної ціни 5.2. Позиціонування на основі експортно-імпортної матриці Висновки Список використаної літератури

Висновок

У курсовому проекті було проведено маркетингове дослідження ринку на предмет імпорту сирої нафти (нафтопроводом).

Методом експертних оцінок найбільш перспективними було визнано чотири країни – Росія, Казахстан, Азербайджан, Узбекистан. Для даного випадку найкращим партнером буде Росія. Для підтвердження цього, я досліджувала привабливість ринку (місткість ринку, його ріст, структура споживачів, діапазон цін, купівельна здатність, доступність ринку, інтенсивність конкуренції, політико-економічні та соціально-культурні ризики) і ринкові шанси підприємств на цих ринках зі своїм продуктом (конкурентоспроможність продукції, умови укладення контрактів, присутності на ринку, збуту, комунікацій, рівень конкуренції).

У конкурентному листі було проведено порівняння пропозицій трьох потенційних постачальників, внаслідок чого було встановлено ціну на продукцію (метод ціноутворення з орієнтацією на конкурентів). В обґрунтуванні ціни обчислено рентабельність операції – 30%.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали