Курсова робота «Облік матеріалів на підприємстві», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 16.12.2006 21:30 · від лапочка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Вступ Розділ 1 Сутність, оцінка і класифікація матеріалів на підприємстві 1.1. Виробничі запаси: визначення і класифікація 1.2. Оцінка запасів Розділ Облік матеріалів на підприємстві 2.2. Аналітичний облік запасів 2.3. Синтетичний облік запасів 2.4. Контроль за використанням запасів у виробництві 2.5. Облік тари і матеріалів у переробці 2.6. Облік переоцінки запасів 2.7. Особливості обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів Практичне завдання Висновки Список використаних джерел

Висновок

У даній курсовой роботі були розглянуті питання обліку матеріалів на підприємстві.

Випуск продукції, яка буде реалізована, і одержання прибутку від цієї реалізації - головна мета виробничої діяльності підприємства. Характерною особливістю виробничих процесів є виникнення витрат на виробництво продукції.

Стан виробництва характеризується ефективністю, ступенем використання досягнень науково-технічного прогресу, місцем і роллю робітника у виробничому процесі. В умовах обмеженості ресурсів і досягнення планової ефективності виникає потреба постійного порівняння понесених витрат і отриманих результатів. Ця проблема посилюється під впливом інфляції, коли дані про виробничі витрати необхідно повсякденно порівнювати з майбутніми витратами, що значною мірою залежать від впливу зовнішнього середовища. Можливість усунення або передбачення впливу багатьох негативних внутрішніх і зовнішніх факторів з'являється завдяки раціонально організованому обліку витрат на виробництво.

З’ясовано, що запаси підприємства мають складну структуру і включають ту частину активів, яка є досить мобільною. Запаси споживаються у процесі виробництва за один виробничий цикл і включаються у собівартість продукції повністю за мінусом відходів та невикористаних матеріалів, що вимагає документування операцій з надходження, споживання у виробництві, оприбуткування відходів та проведення інвентаризації залишків невикористаних матеріалів на робочих місцях структурних виробничих підрозділів підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення