Курсова робота «Ефективність відтворення і використання основних фондів підприємства», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 02.03.2010 18:17 · від Annet · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Характеристика основних фондів підприємства 5 1.1. Поняття, склад і структура основних фондів 5 1.2. Оцінювання основних виробничих фондів 9 1.3. Спрацювання, амортизація і відтворення основних фондів 11 1.3.1. Спрацювання і старіння 11 1.3.2. Амортизація 13 Розділ 2. Аналіз стану основних фондів в транспортній галузі на прикладі Ват «катп 13003» 17 2.1. Оцінка стану основних фондів в транспортній галузі 17 2.2. Характеристика ВАТ "Київське автотранспортне пiдприємство 13003" 20 2.3. Аналіз економічних показників діяльності підприємства 23 2.4. Аналіз ефективності використання і відтворення основних виробничих фондів підприємства ВАТ «КАТП 13003» 25 Розділ 3. Заходи щодо підвищення ефективності відтворення і використання основних виробничих фондів підприємства 31 Висновки Список використаної літератури

Висновок

Підвищення ефективності використання основних фондів в даний час має величезне значення. Підприємства, що мають в своєму розпорядженні основні фонди, повинні не тільки прагнути їх модернізувати, але і максимально ефективно використовувати те, що є, особливо в існуючих умовах дефіциту фінансів і виробничих інвестицій.

Поліпшення інтенсивного та екстенсивного використання основних засобів підприємств безпосередньо позначається на зниженні собівартості виготовлюваних виробів за рахунок економії на умовно-постійних витратах, а в кінцевому підсумку це дає змогу збільшити прибуток підприємств та підвищити рентабельність їх діяльності.

На основі аналізу основних економічних показників ВАТ «АТП 13003» та показників ефективності використання й відтворення ОФ можна зробити наступні висновки.

Протягом останніх трьох років прибутки підприємства зросли. У 2005 році прибуток становив 44,9 тис.грн., в у наступному звітному році прибуток підприємства зріс до 400,7 тис.грн. Тенденція росту прибутку спостерігається і у 2007 році (478,7 тис.грн.).

Середній знос основних фондів підприємства становить 43%;

Позитивним у аналізі стану ОВФ є високий коефіцієнт оновлення основних фондів (Конов=0,26). Це означає, що підприємство приділяє значну увагу оновленню засобів праці. Наприклад у 2006 році за кошти товариства придбано автомобiлi: Шевроле Єванда, Ситроен Берлiно, два Шевроле Авео.

Для збільшення ефективності використання основних фондів запропоновано впровадити систему спостереження і моніторингу транспортних засобів GPS. За рахунок зменшення простоїв, скорочення порожніх пробігів, скорочення витрат палива, повного виключення нецільового використання автомобіля прогнозується отримати економічний ефект у вигляді чистого прибутку, який становитиме 675262,13 грн.

Коментар модератора

Додатки текстом роботи не передбачені.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?