Курсова робота «Підвищення конкурентоспроможності на міжнародному ринку», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 01.03.2010 09:52 · від олег · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

I. Теоретична частина. 1. Конкурентоспроможність фірми та її продукції на міжнародному ринку 3 1.1. Конкурентні умови галузі 6 1.2. Національні фактори, їх вплив на конкурентоспроможність фірми 7 1.3. Ресурси та можливості компанії – як фактор її конкурентоспроможності 9 2. Методи оцінки конкурентоспроможності міжнародних фірм 2 3. Маркетингові стратегії міжнародних фірм 18 II. Практична частина 1. Основні методи успішного міжнародного розвитку 21 III. Проектна частина 1. Методика формування експортної стратегії підприємства 31 Висновок 36 Список використаної літератури

Висновок

в даній роботі ми визначили поняття „конкурентноздатності міжнародних компаній” і прийшли до висновку, що на конкурентні позиції міжнародної компанії впливають такі фактори, як ресурси і можливості самої компанії, конкурентні умови галузі та національні фактори. Проте діючі на ринку фірми по різному підходять до проблем конкурентноздатності, використовуючи різні принципи для побудови своїх маркетингових стратегій. Ми з’ясували, що будь-якій фірмі, яка вирішила вийти на міжнародний ринок, слід спочатку оцінити власні експертні можливості (за допомогою методики розробки власної експертної стратегії) та знайти потенціал підвищення конкурентноздатності продукції, що виробляється.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?