Курсова робота «Державне регулювання економіки», 2007 рік

З предмету Методика викладання дисциплін · додано 01.03.2010 00:06 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Економічна освіта школярів: проблеми соціально-економічної адаптації учнів 1.1. Соціально-психологічні особливості підлітків 1.2. Професійне орієнтування учнів при вивченні економіки в школі 2. програма дисципліни «Основи економіки» 2.1. Загальні відомості про дисципліну «Основи економіки». Актуальність, мета та задачі курсу 2.2. Тематичний план (програма) курсу «Основи економіки для середньої школи» (10-й клас) 2.3. Активізація, мотивація та контроль навчальної діяльності учнів середньої школи 3. Методична розробка теми «Державне регулювання економіки» 3.1. Актуальність та значимість теми. Мета, завдання та цілі викладання даної теми 3.2. Модель засвоєння бази знань з теми «Державне регулювання економіки» 3.3. Матеріали для проведення теоретичних та практичних занять 3.4. Критерії успішності та контроль засвоєння теми «Державне регулювання економіки» 4. Труднощі викладання економіки у школі та шляхи їх подолання Висновки Список використаної літератури

Висновок

Отже, з усього вище викладеного видно, що економіка, це дуже цікавий і дуже важливий предмет. Його поширення сприяє кращій обізнаності людей, а особливо молоді, якій згодом потрібно буде ступати на шлях дорослого життя з багатьма незгодами, труднощами і негараздами. А вирішити їх здебільшого допоможе знання економіки. Саме тому основи економічних знань доцільно викладати для всіх освітніх груп, але в різних формах і різними методами.

Викладачі економічних дисциплін повинні самостійно розробляти плани занять згідно зі складу, особливостей аудиторії, щоб не лише зацікавити дітей, але й навчити їх хоча б основних положень, законів, визначень економічної теорії. На сьогоднішній день, викладення економіки у загальноосвітній школі є одним із завдань виховання підростаючого покоління.

Вивчення економіки, точніше її розуміння, виявляється у здатності приймати ефективні рішення з економічних питань. На приймання економічних рішень у ринковій економіці впливають такі основні соціальні, суспільні цілі: економічна воля; економічна ефективність; економічна справедливість, економічна захищеність, стабільність і економічне зростання. Приймаючи рішення, дуже важливо вчитися робити компромісний вибір між цілями, поєднуючи власні та суспільні цінності. Для цього і потрібно розробляти програму економічного предмету, де потрібно при розгляді кожної теми робити акцент на ключові слова, основні поняття економіки, економічного життя суспільства.

Отже, вивчення економіки дає учням повніше уявляти світ в якому вони живуть, вчаться, забезпечує їх теоретичною основою, яка допоможе приймати важливі рішення в їх майбутньому самостійному житті, в їх майбутній кар’єрі. А щоб здобути ці знання, потрібне вміле викладання економічної дисципліни з його певними тонкощами, особливостями.

Коментар модератора

39 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?