Курсова робота «Сутність та функції грошей», 2007 рік

З предмету Методика викладання дисциплін · додано 01.03.2010 00:01 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Глава 1. Економічна освіта школярів: основні завдання соціально-економічної адаптації (соціалізації) учнів 1.1. Характеристика державних і суспільних вимог до реалізації економічної освіти 1.2. Професійне орієнтування учнів при вивченні економіки в школі 1.3. Соціально-психологічні особливості групи навчання Глава 2. Характеристика ринку послуг в економічній освіті: діяльність навчальних закладів (та корпоративних підрозділів) у поширенні економічних знань 2.1. Огляд організації позасистемної роботи з навчання економіки 2.2. Програма навчальної дисципліни „Економіка". Активізація і мотивація навчальної діяльності учнів при вивченні предмета. Глава 3. Методична розробка теми „Сутність та функції грошей" 3.1. Актуальність, значимість, мета, завдання вивчення даної теми 3.2. Модель засвоєння бази знань з теми. Проектування професійних умінь учнів. 3.3. Матеріали для проведення заняття з теми: засоби наочності, словник основних понять, презентація теми, завдання для самостійної роботи. 3.4. Контроль засвоєння теми, завдання і критерії успішності Висновок Список використаної літератури

Висновок

На сьогоднішній для будь-якого громадянина необхідним є розуміння економічних процесів. Ця необхідність об‘єктивно зумовлена економічним розвитком країни, новітніми тенденціями.

Саме тому, у старших класах середньоосвітніх шкіл намагаються запровадити дисципліну „Економіка”. Вивчення економіки, точніше її розуміння, дозволить приймати ефективні рішення з економічних питань. На приймання економічних рішень у ринковій економіці впливають такі основні цілі: економічна воля; ефективність; справедливість, захищеність, стабільність і зростання. Приймаючи рішення, дуже важливо вчитися робити компромісний вибір між цілями, поєднуючи власні та суспільні цінності, тим самим розробляючи програму економічного предмету.

Ця дисципліна домопоже учням у майбутньому:

• зорієнтуватися як у повсякденному житті так і в професійному напрямку;

• повніше уявляти світ в якому вони живуть, вчаться;

• забезпечить їх теоретичною основою, яка допоможе приймати важливі рішення в їх самостійному житті, в майбутній кар’єрі;

• розібратися в суті економічних процесів, що відбуваються в суспільстві.

В умовах жорсткої конкуренції, серед підприємців на шляху до успіху залишаться та посилять свої позиції саме ті, хто буде глибоко розуміти економічні процеси, мати теоретичні та практичні знання. А щоб здобути ці знання, потрібне вміле викладання економічної дисципліни з його певними тонкощами, особливостями.

Ця робота покликана сформувати у учнів знання про сутність грошей, шляхом вивчення їх історії походження та розвитку, форм та функцій і т.д., а також відпрацювати практичні вміння і навички щодо використання цих знань.

Знання, отримані учнями з даної теми являються, на мій погляд, особливо необхідними в сучасних умовах. Їх поглиблення дасть можливість краще розуміти сутність всіх макроекономічних перетворень, що в свою чергу буде сприяти підвищенню загального рівня економічної культури нашого суспільства.

Отже для побудови ефективної грошової системи необхідне правильне розуміння суті грошей і створення сприятливих умов для виконання грошима своїх функцій.

Коментар модератора

45 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?