Курсова робота «Міжнародні фінансові операції і порядок їх проведення», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 28.02.2010 23:24 · від Lussi · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.Історія виникнення міжнародних фінансових операцій 5 2.Сутність міжнародних фінансових операцій.Порядок їх проведення 9 3.Економічна природа міжнародних фінансів 15 4.Кредитування та умови міжнародних фінансових організацій 23 5.Формування процесу проведення фінансових операцій в особливих зонах 28 Висновок 34 Література 35

Висновок

Отже в сучасних умовах, міжнародні фінансові операції відіграють важливу роль на шляху до інтеграції у Європейський Союз та Світову Організацію Торгівлі. Адже їхньою основною метою є забезпечення розвитку держави, оскільки суб’єкти господарської діяльності проводять операції не тільки в межах своєї країни.

Такі операції проводяться різними суб’єктами: громадянами, підприємствами і установами, об’єднаннями підприємств, державними органами управління, міжнародними фінансовими організаціями та іншими учасниками. Вони здійснюються з використанням різних форм міжнародних розрахунків: інкасо, акредитиви та банківські перекази.

На основі міжнародного поділу праці одержують розвиток обмін товарами та послугами між різними країнами, обіг капіталами, кредитними ресурсами, трансфертними платежами та інше. Саме ось таке співробітництво супроводжується проведенням міжнародних фінансових операцій між суб’єктами різних держав, до яких відносять: фінансування послуг, проведення інвестиційної діяльності, здійснення переказів, обмінів та торгівлі валютними цінностями, організація емісії і розміщення фінансових інструментів на міжнародних фінансових ринках, використанням фінансових ринків та інше.

А значить ми можемо зробити висновок, що міжнародні фінансові операції є важливою та невід’ємною частиною економіки України, що може забезпечити її розвиток та спокійне фінансове майбутнє серед розвинутих країн Європи, а в подальшому і світу, та розширить наші економічні відносини з іншими країнами, що в свою чергу дозволить відкрити нові надходження до бюджету країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали