Реферат «Психологiя в сучасному суспiльствi», 2008 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 28.02.2010 18:30 · від nastya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Психологія і суспільство 2.Психологія і праця, професійна психологія -Інженерна психологія -Економічна психологія -Юридична психологія -Політична психологія -Екологічна психологія 3.Завдання сучасної психології - Сучасна психологія і її місце в системі наук

Висновок

Сучасна психологічна наука, що вивчає перш за все специфічно людські форми психічної діяльності, не може зробити жодного кроку без урахування даних, отриманих від суспільних наук — історичного матеріалізму, узагальнювального основні закони розвитку суспільства. Тільки ретельний облік суспільних умов, що формують психічну діяльність людини, дозволяє психології знайти міцну наукову основу.

Але необхідно пам'ятати, що у всіх своїх зв'язках з іншими науками психологія зберігає свій предмет, свої теоретичнi принципи і свої методи дослідження цього предмету. У психології як особливій галузі знання об'єднується цілий ряд спеціальних дисциплін, зв'язки між якими далеко не завжди лежать на поверхні (наприклад, психофізіологія і соцiальна психологія). Але, не дивлячись на свою, деколи «несумісність», що здається, вони все тим не менш відносяться до єдиної області знання. Врешті-решт, їх загальне завдання полягає у вивченні суті одного і того ж класу явищ — психічних. Базою об'єднання всіх спеціальних психологічних дисциплін є загальна психологія.Головний об'єкт дослідження всієї системи психологічних дисциплін один і той же. Це — людина, його психічні процеси, стани і властивості.

Зараз наступив момент вибору одного з двох шляхів еволюції людського духу в плані взаємин з природним світом: людство або піде по шляху неандертальців і загине, або по шляху кроманьйонців і стане ще стійкішим по відношенню до «капризів» природи, при цьому піклуючись про неї.

Виходячи з цих міркувань, до чинників, що впливають на екологічну свідомість, необхідно віднести особові особливості населення, структуру ціннісних орієнтацій, якість життя і соціально-світоглядні представлення людей.

Коментар модератора

10 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?