Курсова робота «Право особи на захист в кримінальному судочинстві», 2006 рік

З предмету Право · додано 28.02.2010 15:44 · від Temich · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Право на захист – поняття та складові частини 4 а) Підозрюваний 6 б) Обвинувачений 7 2. Принцип презумпції невинуватості – як гарантія захисту прав учасників процесу 9 3. Захисник у кримінальному процесі та поняття „правової допомоги” 12 4. Права захисника та процесуальні гарантії його участі у кримінальному процесі 24 Висновок 29

Висновок

Питання прав та свобод людини і громадянина є найважливішою проблемою внутрішньої та зовнішньої політики усіх держав. Саме стан справ у сфері забезпечення прав і свобод осіб, їх практичної реалізації є тим критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

Конституційні норми, спрямовані на забезпечення державою реалізації, охорони та захисту прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина, потребують від суду та правоохоронних органів спрямовувати свою діяльність на забезпечення добробуту людини, ґрунтуючись на принципі верховенства положень, закріплених у Конституції України, дотримання яких є однією з головних умов створення демократичної, соціальної, правової держави.

Особливої актуальності і гостроти питання правового становища

особистості здобувають у правоохоронній сфері, де відносини суб'єктів

традиційно характеризуються як владні, нерівноправні. На юридичну

відповідальність розповсюджений погляд лише як на обов'язок

правопорушника перетерпіти втрати, відбути покарання за вчинене. Отже, чим більш тяжкі обов'язки покладаються на особистість, тим уважніше треба ставитися до її прав.

Таким чином, подальше вдосконалення кримінального законодавства повинно йти в напрямку розширення процесуальних прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, посилення гарантій обов'язкової участі захисника у таких справах, узгодження процесуальних норм з вимогами Конституції та міжнародно-правовими документів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?