Курсова робота «Економічна сутність стратегії діяльності підприємства та бізнес-планування», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 28.02.2010 14:55 · від ninulik09 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ3 Розділ 1. Економічна сутність стратегії діяльності підприємства та бізнес-планування 5 1.1. Поняття стратегії в плануванні 5 1.2. Поняття про бізнес-план 7 1.3. Розрахунок стратегії 15 Розділ 2. Практичні аспекти стратегії та бізнес-планування діяльності підприємства на прикладі ват «золотоніський машинобудівний завод ім. Лепсе» 18 2.1. Організаційно-економічна характеристика ВАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. Лепсе» 18 2.2. Розрахунки витрат на виробництво обладнання 20 2.3. Обгрунтування проектної ціни обладнання 34 Розділ 3. Аналіз та оцінка стратегії та бізнес-плану підприємства 40 3.1. Аналіз продуктивності варіантів обладнання 40 3.2. Аналіз ефективності нового обладнання 43 3.3. Оцінка діяльності підприємства 44 Розділ 4. Пропозиції щодо змін в стратегії та бізнес-плануванні підприємства Висновки. 46 Список використаної літератури 47

Висновок

Розробка стратегії грає не аби яку роль в розвитку діяльності підприємства. Проаналізувавши в цілому вище згаданий матеріал, можна зробити деякі висновки.

Різноманіття механізмів та інструментів, що традиційно вико-ристовуються в країнах з ринковою економікою, потребують адаптації курсу економіки України.

Підприємства, особливо тим, що працюютьв стратегічно важливих для економіки країни галузях (до яких необхідно віднести і завод ім. Лепсе, що був в центрі уваги даної курсової роботи), повинні формувати власні фінансові механізми та інструменти, виходячи з особливостей як кожного контракту, так і конкретних умов ринкового середовища –законодавчої бази, кон′юктури ринку та інших факторів. Для цього в складі економічних структур підприємства повинні створюватися підрозділи фінансової інженерії, які призвані самим тісним чином взаємодіяти з службами стратегічного планування і управління підприємством.

Розроблені та реалізовані механізми стратегії, які наведені в курсовій забезпечують синергічний ефект –сформовані в результаті пільги та преференції для підприємства ведуть в кінцевому рахунку до більшого сумарному результату для економіки держави в цілому (платежі до бюджету на всіх рівнях, занятість працівників підприємства розвиток потенціалу підприємства).

Використання більшості сучасних та довольно струнких інструментів стратегії, нароблених в странах Заходу, особливо пов′язаних з наявності розвинутого ринку, потребує формування та розвитку менеджменту на макроекономічному рівні. Багато механізмів, у тому числі, які забезпечують діяльність підприємства в маштабах світового ринку, могли б бути запущені та приносити значні результати вже зараз в випадку легалізації ресурсів ′′тіньової економіки′′.

Коментар модератора

Робота не містить додатків

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення