Курсова робота «Державні цільові фонди», 2010 рік

З предмету Фінанси · додано 27.02.2010 23:52 · від Светлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Система централізованих фондів цільового призначення 5 2. Державні фонди цільового призначення 9 2.1. Пенсійний фонд України 9 2.2. Фонд соціального страхування України 14 2.3. Фонд сприяння зайнятості населення України 18 2.4. Фонд соціального захисту інвалідів 21 Висновки 24 Список літератури 26 Додадки 27

Висновок

Взагалі, тема формування та використання цільових фондів є дуже актуальною, адже розподіл отриманих коштів і визначає яке першечергове завдання ставить країна на поточний період. Буде це період покращення соціального стану в країні чи період направлений на майбутню економічну досконалість держави? Треба дуже уважно аналізувати отриману за останні роки інформацію і на її базі робити висновки: що потребує більшого залучення коштів, а на що можна зробити меньшу акцентовану увагу. Цей процес дуже важкий, треба брати до уваги багато різних речей; а іноді можуть виникати ні ким не спрогнозованні ситуаціі, які потребують негайного вирішення (війна, катастрофа, стихійне лихо тощо).

Звісно це має велике значення і для нашої країни. У перші роки незалежності ми отримали майже всі економічні негаразди, які можуть бути: це і катастрофічна інфляція, і девальвація курсу національної валюти, і пов’язане з цим зростання внутрішнього і зовнішнього боргу. І виною всіх цих негараздів можна показати лише одне – недбале та невміле керівництво над процесом формування та використання фінансових ресурсів. Політики та економісти тих часів не мали головного у своєму активі – необхідної економічно-аналітичної інформації за минулі роки (саме для Незалежної України, для її специфіки у розвитку та економічній структурі). А спроби налагодити економіку та фінансову діяльність країни призводили лише до погіршення життєвої ситуації громадян України.

В останні декілька років можна було спостерігати картину реального під’йому нашої держави. Починала підійматися з занепаду економіка, ріс показник ВВП, тримався стабільним курс національної грошової одиниці по відношенню до провідних світових валют, рівень інфляції не виходив з запланованих рамків, тим самим підіймаючи реальні доходи громадян. Однією з головних речей за рахунок чого було досягнуто таких результатів – це зроблені правильні висновки з минулих негараздів та детальний аналіз причин виникнення тих несприятливих економічних та соціальних явищ.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Загальна побудова обліку зборів на соціальне страхування — Сопко В.В.