Курсова робота «Комплексний аналіз фінансового стану (на прикладі ВАТ «Укргідропроект»)», 2007 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 27.02.2010 22:38 · від Настюша87 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоритичні основи аналізу фінансового стану підприємства 1.1. Аналіз ліквідності і платоспорможності підприємства 1.2. Аналіз фінансової стійкості підприємства Розділ 2. Комплексний аналіз фінансового стану (на прикладі ВАТ «Укргідропроект») 2.1. Загальна оцінка динаміки і структури статей бухгалтерського балансу 2.2. Оцінка ліквідності і платоспроможності 2.3. Оцінка ділової активності 2.4. Оцінка рентабельності 2.5. Оцінка фінансової стійкості 2.6. Прогнозування можливого банкрутства Розділ 3. Прогнозування показників фінансової звітності підприємства 3.1. Прогнозування статей звіту про фінансові результати 3.2. Прогнозування статей балансу Висновки Використана література Додатки

Висновок

Фінансовий стан підприємства – це рівень забезпечення підприємства відповідним обсягом фінансових ресурсів, необхідних для здійснення ефективної господарської діяльності та своєчасних розрахунків щодо своїх зобовязань. Фінансовий стан підприємства характеризується розміщенням і використанням засобів (активів) і джерелами їхнього формування (власного капіталу і зобов'язань, тобто пасивів). Ці зведення представлені в балансі підприємства.

Проанлізувавши структуру фінансової звітності та фінансові показників, ми бачемо, що підприємство ВАТ «Укргідропроект» функціонує досить добре і його основні показники ліквідності та кредтоспроможності знаходяться на нормативному рівні, а в деяких випадках навіть більше нормативних значень. Позитивним моментом в діяльності підприємства, що ми досліджуємо, є оптимальна структура балансу, більш ефективне використання фінансових ресурсів в порівняні з попереднім роком, підприємство підвищело свою здатність до своєчасного погашення своїх боргів. Також дуже позитивним аспектом є те, що підприємство за нашими розрахунками (коефіцієнт Альтмана) відрізняється вийнятковою надійностю, що впливає на зацікавленність інвесторів в цьому підприємстві. Але також були виявлені й негативні аспекти діяльності нашого підприємства, що відображається в поточній неплатоспроможності та недоліку «нормальних» джерел для фінансування запасів.

Третій розділ був присвячен прогнозуванню показників фінансової звітності підприємства. Було задано ряд заходів для покращення фінансової ситуації на підприємстві, але вони не є радикальними. В результаті прогнозування дії внесення заходів, ми можемо зробити висновок, що у прогнозованому періоді порівняно з аналогічним періодом минулого року погіршиться ефективності використання сукупних активів. Якщо за 2006 рік для здійснення одного повного оберту сукупних активів підприємству необхідно було 137,12 днів, то у прогнозованому періоді — 148,82 дні, що на 11,7 днів більше.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення