Курсова робота «Облік розрахунків з різними дебіторами», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 26.02.2010 22:20 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Організація бухгалтерського обліку розрахунків з різними дебіторами 1.1. Нормативне регулювання бухгалтерського обліку розрахунків з різними дебіторами 1.2. Формування облікової політики в відношенні обліку розрахунків з різними дебіторами 2. Первинний облік розрахунків з різними дебіторами 3. Синтетичний облік розрахунків з різними дебіторами 4. Аналітичний облік розрахунків з різними дебіторами Висновок Список використаної літератури

Висновок

При організації бухгалтерского обліку розразунків необхідно використовувати основні нормативні документи, які діють в Україні.

Облікова політика є складовою частиною фінансової звітності і повинна розроблятися самостійно кожним підприємством в Україні, зареєстрованим у встановленому законодавством порядку. Основна її мета - забезпечити одержання достовірної інформації про майновий і фінансовий стан підприємства, результати його діяльності, необхідні для всіх користувачів фінансової звітності з метою прийняття відповідних

рішень.

Для обліку розрахунків за виданими авансами під поставку матеріальних цінностей, а також з оплати продукції та робіт, прийнятих замовником за частковою готовністю, передбачено рахунок 371 «Розрахунки за виданими авансами».

У процесі господарської діяльності у підприємств виникає необхідність видачі з каси готівки працівникам підприємства під звіт на господарські витрати та службові відрядження. У цьому випадку виникають розрахункові відносини з підзвітними особами, які відображаються на субрахунку № 372 «Розрахунки з підзвітними особами»

Для відображення розрахунків підприємства за належними до отримання відсотками, дивідендами, роялті й іншими доходами від вкладень (інвестицій) в інші підприємства, а також доходів від передачі в оренду майна призначений рахунок № 373 «Розрахунки за нарахованими доходами».

За результатами розрахункових операцій можуть виникати випадки недотримання чи невиконання умов договорів тощо, унаслідок чого незадоволена сторона виставляє претензії. В обліку такі розрахунки знаходять відображення на рахунку №374 «Розрахунки за претензіями».

Розрахунки підприємства з найманими працівниками з відшкодування завданого ними збитку, що виникли унаслідок недостач, розкладання або виробничого браку, в обліку відображають на рахунку №375 «Розрахунки за відшкодуванням завданих збитків».

Для здійснення кредитування членів кредитних спілок створюються кредитні спілки. Члени кредитної спілки з обумовленою в договорі періодичністю вносять членські внески, за рахунок яких за погодженою схемою кредитування здійснюється видача фінансового кредиту одному або декільком членам кредитної спілки. Облік таких розрахунків ведеться на субрахунку № 376 «Розрахунки за позиками членам кредитних спілок».

Облік розрахунків з іншими дебіторами, що не передбачені схемою обліку на інших окремих рахунках, ведеться на рахунку № 377 «Розрахунки з іншими дебіторами».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення