Курсова робота «Формування бізнес-плану інноваційного проекту - виробництво жувальної гумки з кофеїном», 2009 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 26.02.2010 19:52 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Генерація ідеї 7 2. Маркетингове дослідження ринку 11 2.1. Аналіз галузі товарів-замінників 11 2.2. Оцінка потреб спожівачів 14 2.3. Аналіз конкурентів 17 3. Комплексне оцінювання економічної ефективності проекту 22 Висновки 27 Література

Висновок

В процесі виконання даної курсової роботи я набула навичок застосування теоретичних знань для вирішення проблеми розробки інноваційної ідеї започаткування власного бізнесу і доведення її до привабливої інвестиційної пропозиції.

В ході виконаної роботи було запропоновано споживачеві новий продукт –енергетична жувальна гумка. Надана детальна характеристика даного продукту та зазначені його конкурентні переваги, проведене соціальне опитування потенційних споживачів та маркетинговий аналіз ринку. Виявлен сегмент ринку, на який буде орієнтований продукт, що виготовляється. Вироблена оцінка конкурентоспроможності запропонованого товару. Заплановані рекламні заходи для залучення потенційних клієнтів. Визначена величина витрат при виробництві. Вибрано місце розташування підприємства.

Мною було здійснено розрахунки з комплексної оцінки економічної ефективності інноваційного проекту. Були розраховані основні економічні показники: норма прибутковості, рентабельність, індекс прибутковості та інші. За результатами розрахунків з’ясували, що організація на протязі трьох років зможе виплатити всю необхідну суму кредиту і почне приносити прибуток.

Покупів зацікавить новий товар, для інвесторів даний проект теж має економічну привабливість та прибутковість, про що свідчать проведені розрахунки основних показників оцінки економічної ефективності проекту.

Тож я вважаю, що основна мета курсової роботи та поставлені задачі виконані і розроблений проект вартий реалізації його у життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення