Курсова робота «Проблеми основних засобів», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 26.02.2010 19:48 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Економічний зміст основних засобів і інших необоротних матеріальних активів 2. Класифікація основних засобів і інших необоротних матеріальних активів 3. Науково-дослідна робота основних засобів і інших необоротних матеріальних активів Висновок Література 25

Висновок

Облік займає одне з головних місць у системі управління. Він відображає регіональні процеси виробництва, розподілу і споживання, характеризує фінансовий стан підприємства, є основою для планування його діяльності.

Згідно з П(С)БО 7 основні засоби –це матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва або постачання товарів, надання послуг, здавання в оренду іншим особам або для здійснення адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких більше одного року (або операційного циклу, якщо він довший за рік). Відмінність категорій “основні засоби ” та “основні фонди ” полягає в тому, що основні засоби є майном, що має споживчу вартість і вартість, тобто ця категорія виражає речові елементи процесу праці. Основні ж фонди – це суто вартісна категорія, що відображає у грошовому виразі кошти, затрачені на засоби праці.

З метою покращення, удосконалення існуючої ситуації в обліку основних засобів, недопущення кардинальних відхилень від прийнятих засад ведення обліку, запобігання зловживань, необхідно: чітко регламентувати структуру, складу строків, засади обліку приведених об’єктів обліку; економічна обґрунтованість механізму нарахування амортизації (зносу); удосконалений бухгалтерський облік та внутрішньогосподарський контроль за вказаними об’єктами обліку шляхом уніфікації фінансової, податкової та статистичної звітності; гармонізувати існуючу податкову систему у відповідності з вимогами національних П (С) БО; зменшити кількість підзаконних актів та нормативних документів.

Отже, узагальнюючи весь вище викладений матеріал необхідно акцентувати наступне. Безперечно національне П(С)БО 7 потребує коригування. Проте, ні в якому випадку неможливо, та і не потрібно, сліпо копіювати систему обліку країн з розвинутою ринковою економікою, так як це небезпечно з точки зору непередбаченості можливих наслідків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення